[krysti612] Essi Cabrio ~ nowe fotki - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2007-11-23 11:30:49, surec pisze:
Ale do zderzaka przód RS pasuja raczej progi RS więc i zderzak tył RS. Razem z lampami i maską, to przecież cały RS (reszta jest seria, przynajmniej z wierzchu)... Nie mam nic do RS (wygląda ładnie), ale jak wkładasz Maskę z RS, to przecież właśnie stylizujesz go na RS...jak włozysz grila od BMW, to stylizujesz na BMW...



dobra, mielismy cos doradzic, a nie tlumaczyc slowa "stylizacja"
  
 
ok dzięki chłopaki .. zawies juz prawie jest włozony < FK -75/50>gril juz jest... fotki zrobie jutro.. jak się wyrobie a który hokej do przodu ładniej leży od golfa czy laguny? co do koloru to właśnie sie zastanawiałema co do tych felg to przemysle sprawe bo faktycznie chyba bedzie troche tukło..;/ bo jeśli alu 16 to opona maxymalnie 205/45R16.. a to juz nie za wysoka.... Podoba mi się też styl RS ale ja chce zrobic ten samochód w jakims innym .. taki delikatny a zarazem rzucający sie w oczy tuning.. nie chce przesadzić.. a co do tego ze jest to mój pierwszy samochód to tak nie jest.. jest to już któryś z kolei.. na początku miałem golfa II też na sportowym zawiechu FK i alu z fajnymi oponami.. 195/45R15.. uwierzcie przy tej szerokości opony to jej wysokośc naprawde była niewielka.. i tm tukło...;/ ale trzymał sie niesamowicie..
dziękuje za opinie i małe podpowiedzi i nie bójcie sie ze komuś coś przykrego napisze.. ze jego pomysł mi sie nie podoba.. każdy samochód ładnie zrobiony w każdym stylu jest ok!! tylke ze ja sam jesczze nie wiem czego chce.. coś nowego.. ale co??
  
 
Kolor zostaw w spokoju - czerwien jest oki
  
 
zrób cosworytha cabrio mi sie to bardzo podoba.
  
 
owszem ale za bardzo kosztowne.. i musze zrezygnować.. jestem jeszcze uczniem i nie pracuje.. i wiadomo jak to jest z kasą...
  
 
kolor jest najpiekniejszy jaki moze byc
nawet w tej postaci autko ladnie sie prezetuje i podoba mi sie
ja narazie wlozylbym moretty, maske od RS, wieksze felgi i zwias

[ wiadomość edytowana przez: POMPA dnia 2007-11-23 19:46:48 ]
  
 
zawias ... jest w trakcie jedno koło juz gotowe... gril wymieniony a moretty... hmm szukam czegos innego ale wielkie dzieki za podpowiedz.. Szczerze Koledzy no i Koleżanki to ja sam nie wiem czego chce... wiec im wiecej propozycji tym lepiej Wielkie dzieki za to co juz jest
  
 
Listwy boczne wywal i obniz - od tego powinienes zaczac
  
 
moze idz w slady likeda? identyczne autko miał/ma zderzak zender przód morrety maska rs z badlookiem, gril cossi, fele azew a 17" i gwincik ( twoje FK wystarczy) i bdzie malinka.
  
 
Chłopaki a co sądzicie o przyciemnionych światełkach z przodu czytałem kiedyś na forum ze nie zmienia to widoczności a w dzień ładnie sie prezentuje.. może warto się w to pobawic.. i może niekoniecznie zabieg ten przeprowadzic malując na czarno.. jak widzicie światła w kolorze samochodu... hmmm chociaz tak przemyslałem sprawe.. jesli pomaluje środek światełek na czerwono to samochód stanie sie monotonny z tego powodu ze gril króty dzisiaj załozyłem ma siatke w czarnym kolorze wiec na czarno bedzie ładnie sie prezentowało ... co o tym sądzicie??


[ wiadomość edytowana przez: krysti612 dnia 2007-11-23 22:45:16 ]

[ wiadomość edytowana przez: krysti612 dnia 2007-11-23 22:46:41 ]
  
 
ja bym dal dokladki zderzakow zendera z pakietu RSline (nie mylić ze stylizacja na RS) kto widzial wie o co chodzi...

ja w swoim mam wlasnie taka koncepcje...bardzo fajnie podkresla auto a przy tym nie robi z niego padaczki...a co do oryginalnosci...malo tego jeździ wiec bedzie sie wyrózniał z tłumu

tutaj masz przyklad, oczywiscie te sa kopią z laminatu

KLIK

co do listew...essi ze zdjetymi listwami wcale nie wyglada jakoś super...a poza tym juz widze jak bedziesz parkowal pod hipermarketem i ci ktos walnie drzwiami i bedziesz darl wlosy ze zdjales listwy...

ale Twoje listwy sa wąskie co wizualnie tez jakos mi nie pasuje (ja mam szersza i komponuje sie z tymi cienkimi wcieciami) wiec jakbys zdjal to chyba jednak by lepiej wygladalo

fele gora 16, wzor taki jak ma slawas
KLIK
bardzo mi sie podoba
  
 
Autko fajne i kolorek też, więc z nim nie kombinuj .
Zawias jak piszesz w trakcie, aluski też będą, więc wszystko idzie w dobrym kierunku.

Jeśli chodzi o radę, to moim zdaniem dobrą byłaby inwestycja w lampi RS, a piszę to dlatego bo kolega VinCe sprzedaje takowe i to już przyciemnione:
LAMPKI

Odeszło by Ci dużo zabawy z rozbieraniem, malowaniem itp.
Myślę, że przy czerwonym autku mogłoby fajnie wyjść.
  
 
Lampki juz widziałem.. problem polega w tym ze póki co nie pracuje i moje mozliwości sa bardzo ograniczone... i pewnie bede musiał sam przyciemnic światełka... tylko teraz pytanie jeśli przyciemnie sam reflektor to co z kierunkiem zostaje oryginał czy też jest do przyciemnienia i jeśli tak to w których miejscach sie to robi??
  
 
co do zawiasu to hm... sprawdz amorki, bo Rafal jezdzil na seryjnych, i nie wiem czy wymienil na cos skroconego, jesli nie to bedzie Ci sie jezdzic jak na metalowych rurkach zamiast zawiechy...
kolorek zostaw w spokoju, lampki daj z RSa, nadaja naprawde duzo uroku autku przedni zderzaczek mozna fajnie przerobic, ale to trzeba miec wizje najwazniejsza jest fela i gleba, to najbardziej zmienia autko, reszta to kosmetyka
  
 
lampy i kierunki latwo sie przyciemnia a widocznosc jest ta sama wiec polecam a wyglad jest o niebo lepszy i zawias tez
  
 
Cytat:
co do zawiasu to hm... sprawdz amorki, bo Rafal jezdzil na seryjnych, i nie wiem czy wymienil na cos skroconego, jesli nie to bedzie Ci sie jezdzic jak na metalowych rurkach zamiast zawiechy...


nie obrażając nikogo ale co za debil zakładał ten zawias.. i odwrotnie... wsadził spręzyny...;/ amorki są jeszcze ok... narazie bede na nich jeździł a po sezonie wymienie moze na gwint.. jeśli mi ni ebedzie pasowało to nowa seria lezy... nie ma nawet 100 km wyjeźdzonych wiec... Ale z tymi spręzynami to było dogiecie.. jakis prze***** i całe autko jest takie.. widac w dobrych rękach było nie ma co... Pozdrowienia dla mechaników i dla samego byłego właściciela sa WIELCY!!!!


czyli kierunki tez sie przyciemniaok .. jak bede miał czas to poszukam na forum gdzie co i jak.... i lece do sklepu po spray temperaturowy: i odrazu kupie sobie czerwony do zacisków i bebnów... i powoli coś bedzie ruszało do przodu..



[ wiadomość edytowana przez: krysti612 dnia 2007-11-24 00:42:42 ]
  
 
Kierunkowskaz to malujesz w tych miejscach ktore nie odbijają światła. Myślę, że jak rozbierzesz to będziesz wiedział o co chodzi.
Potem czarny silikon do sklejenia lub klej do akwariów.

A co z tymi sprężynami na zawiasie, w którą stronę były cienkie zwoje, u góry czy na dole ?
  
 
Kolego OMEN sprawdzasz moją wiedze.. odwrotnie czyli cienkim zwojem do góry.. to odrazu widać ze spręzyna nie siada w swoje miejsce.. odwróciłem je i jest miodzio
a co do kierunków to dzięki.. mysle ze sobie poradze


zapomniałbym... tak jak pisałem załozyłem gril.. no i oto foto... zrobione w nocy wiec i jakość nie najlepsza.. jak obniże to będą nowe fotki..




[ wiadomość edytowana przez: krysti612 dnia 2007-11-24 18:07:43 ]
  
 
gril jak dla mnie wyglada super
tez sie zastanawiam czy nie zmienic u siebie na czarna siatke z grubszymi oczkami
  
 
Cytat:
Wojo
Dokłądka, znaczy hokej na przód? Golf/Laguna?


A która ładniej leży.. bo zastanawiam sie nie chce zmieniac wygladu zderzaka.. tylko cos do niego dołozyc... cos skkromnego.. i takiego aby sie ładnie zlało ze zderzaczkiem