Yarisowe Radyjo - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kiedyś klepnęłem maila do TMP o montaż dodatkowego wzmacniacza)oczywiście poza aso bo tam takiej opcji nie wzięli pod uwage), bo dupki w trzech aso powiedzieli mi że stracę gwarancję, TMP odpowiedziało że mogę poza aso, wierzą że to będzie zamontowane fachowo i nic nie uszkodzą i nie stracę gwarancji, kopię maila 3mam do dziś.. w razie czego... mogę udostępnić na priva lub maila jesli ktos zechce.
  
 
Cytat:
2003-07-04 14:07:38, janooop pisze:
Może być dźwięk zniekształcony z przodu przez to że:
1) Gwizdki nie skierowane na kirowcę i pasażera. Biją w szybę pionowo do góry.


Mozesz robic w slupkach-no problem. Ale niedlugo szybke w aucie wymienisz albo jeszcze cos dodatkowego. Przeczytaj uwaznie jeszcze raz moje wypociny-chodzilo o to, zeby instlacja nie byla w zaden sposob widoczna. Zreszta gwizdki masz tak samo schowane jak jak wiec o czym tu mowimy.
Cytat:
2) nie widziałem czy zabezpieczyłeś te dokładki odrobiną maty bo plastikowe te dostaweki do głośników przenoszą drgania i ni zawsze są szczelne dlatego możesz tracić trochę dźwięku


Oczywiscie pomiedzy ramke a glosnik poszla mata-nie napisalem tego. Trzeba bedzie poprawic tekst.
Cytat:
3) Pólka tylnia kiepsko znosi głośniki a jak użyjesz normalenej to narty bo nie zagrają na niej. Elipsy muszą być na czymś twardym i wytrzymałym czyt MDF i półkę trzeba robić samemu.


Powiem tak: nie jestem zwolennikiem pakowania czegokolwiek w tylna polke, ale o ile pamietam instlacje bez MDF ma Katka
Cytat:
4) Ze wzmacniaczem są zabawy i tu się zgadzam bo seria nie ma mocy do tego.


To prawda...ale wzmacniacz zostawie na pozniej.
Cytat:
wyjołem wyświetlacz i tam przetworzyłem sygnał na chinch. dzięki temu nie mam zakłuceń to jest niezłe co nie.


Masz takie same zaklocenia albo wieksze...IMO Ja mam wpiete w kostke.
  
 
Gwizdki u mnie są kierowane jakbyś zapomniał robiliśmy to na patencie i są one skierowane na kierowcę i pasażera a nie w szybę.

Co do zakłuceń testowałem na płytach car-audio i nie słychać zakłuceń nawet przy włączonych wszystkich użądzeniach zakłucających. Tylko że u mnie sygnał jest filtrowany przez Wzmacniacze.

Na półce może i zagra ale nie będzie grało tak jak powinno
  
 
Cytat:
2003-07-19 14:38:52, janooop pisze:
Gwizdki u mnie są kierowane jakbyś zapomniał robiliśmy to na patencie i są one skierowane na kierowcę i pasażera a nie w szybę.


A jaki to ma wiekszy sens przy oryginalnych pokrywach z plastiku? przeciez otwory w zaslepkach i tak skierowane sa do gory?
  
 
Tak le dźwięk inaczej jest skierowany kątowo ma to wpływ na to co odbierasz
  
 
witam!jakie proponujecie glosniki do wlozenia w drzwi i z przodu?jaki mniej wiecej koszt?
  
 
A chcesz robić modyfikacje tapicerki, czy tylko zamontować takie co pasuja w otwory?
  
 
Cytat:
2003-07-23 15:26:15, FOKA pisze:
witam!jakie proponujecie glosniki do wlozenia w drzwi i z przodu?jaki mniej wiecej koszt?


jesli w f-mowe dziurki to musisz pamietac, ze glosnik nie moze miec wiecej wysokosci niz 55mm i nie kombinuj z 59 i 60 bo nie otworzysz pozniej szyby (magnes)...idealnie byloby wybrac cos z MacAudio, JBL, infinity....oczywiscie 17" (16,5")...Ceny juz od 500PLN
  
 
Tak ale ten głośnik musi jeszcze mieć moc aby zagrać a z seryjnego radia tego nie pociuągniesz chyba że już zmieniłeś
  
 
Cytat:
2003-07-23 18:36:33, janooop pisze:
Tak ale ten głośnik musi jeszcze mieć moc aby zagrać


Zagrac to zagra...nie bedziesz mial tylko "lupanki"
  
 
tak chce zalozyc w standardowe dziury.nie zmienialem jeszcze radia.mozescie podac mi gdzie moge dostac dobre i niezbyt drogie glosniczki w dzrwi i na przod?pprosze o nazwy firm i modele i ceny i moze jakeis adresy z glosniczkami.pozdrawiam