[126p] JESZCZE SERIA xD

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Tak podgladam wasze forum i calkiem wypasione malce tutaj macie pora chyba przedstawic moja...

Wiec jest to rok 88, dostalem go od rodzicow (Wielkie dzieki!!). Silnik seria jedynie co w nim przerobilem to wydech, przesawilem zaplon w planach mam obnizanie, utwardzanie, KLATKA, obrotomierz, biale klosze, przyciemnic szyby no i w dalekiej przyszlosci SWAP i koniecznie nowy lakier...

oto fotki


  
 
piekne plany
  
 
no plany to podstawa
  
 
Cytat:
2007-11-25 19:17:20, fsosport pisze:
no plany to podstawa



Wiadomo. Autko dostalem w te wakacje i to pod sam koniec ;/ wiec pozostalo mi tylko planowac xD ale w Te wakacje bedze realizowal plany O wszystkich dokonanych przerobkach bede oczywiscie informowal
  
 
Cytat:
2007-11-25 17:25:27, rocky04_89 pisze:
................biale klosze, przyciemnic szyby.....


jeszcze bładzisz ale może będą z ciebie ludzie
  
 
niech zgadne, prawka ni masz jeszcze ?
  
 
jak masz robic kolejnego niskobudzetowego swapa zeby miesiac poszpanowac "jak to sie zbiera" a pozniej rozbierac i sprzedawac to lepiej tą kase przeznacz na cos innego. jak na razie ja mam w planach wykup mieszkania, budowe domku jednorodzinnego i 2ke dzieci powodzenia.
  
 
Cytat:
2007-11-25 22:33:29, Pat_kdb pisze:
...i 2ke dzieci powodzenia.


Ale z tego co wiem to homoseksualiści jeszcze nie mogą adoptować dzieci
  
 
mniemam ze jestes jedynakiem??
  
 
Zaskocze Cię, brata mam Jakieś propozycje?


A co do tematu... Posiedzisz jeszcze troche na tym forum i poznasz jego specyfike i gust innych użytkowników
  
 
No tak prawko juz powolutku koncze robic (w koncu) a co do "niskobudzedowego swapa" do nie jest tak do konca... Chcialbym odwalic malca z prawdziwego zdarzenia do KJSow ale co z tego wyjdzie zobaczymy... A co do kloszow znalazlem lepsze rozwiazanie (to nie zadne kombinowanie typu kierunki z golfa, a tyl z CCka) swoim wypocinem bede sie chwalil
  
 
Cytat:
2007-11-27 17:27:29, rocky04_89 pisze:
No tak prawko juz powolutku koncze robic (w koncu) a co do "niskobudzedowego swapa" do nie jest tak do konca... Chcialbym odwalic malca z prawdziwego zdarzenia do KJSow ale co z tego wyjdzie zobaczymy... A co do kloszow znalazlem lepsze rozwiazanie (to nie zadne kombinowanie typu kierunki z golfa, a tyl z CCka) swoim wypocinem bede sie chwalil




no to przyciemniane szybki, klosze i klatka musza byc
  
 
Cytat:
2007-11-28 04:07:58, dejta pisze:
no to przyciemniane szybki, klosze i klatka musza byc



I STRUMIENICA ]:->
  
 
szyby przyciemniaj tylko w celu zabezpieczenia poliweglanu z ktorego zrobisz lekkie szyby...
zabawy z kloszami se daruj... zreszta sam zobaczysz ze to bzdury...
-klatka to podstawa lecz przed jej wlozeniem zajmij sie odelzaniem auta oraz obspawaniem karoserii
-zainwestuj jeszcze w dobre zawieszenie, jezeli na poczatku nei stac Cie na bile to utwardzane olejowe amorki powinny starczyć, przy tym oczywiscie lekkie obnizenie...
-przy okazji popracuj nad dobra pozycja za kierownica, czyli jakis kubelek i dobre pasy, oraz odpowiednie ustawienie kierownicy

-pamietaj ze silnik to ostatnia rzecz za ktora sie zabieramy, jezeli auto prowadzi sie tak jak tego oczekiwalismy i potrafimy je już opanowac dopiero wtedy ZACZYNASZ myslec nad silnikiem...

pozdrawiam
  
 
Cytat:
2007-11-28 21:56:06, rocky04_89 pisze:
I STRUMIENICA ]:->



Poszukaj w archiwum, było kiedyś szeroko pisane o strumienicach w wersji zrób to sam, podobno dawały dobre efekty.