MarTin_ VAZ Łada 2107 1500 "89 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Gratuluje koledze takiej ładki 07 oby służyła jak najdłużej
  
 
Cytat:
2007-11-26 14:02:40, Leszek_Gdynia pisze:
No a kiedy bedzie się używać/oglądać oryginalną tapicerkę w aucie??? To już nie te czasy, że nie było czym wyczyścić tapicerkę bo w sklepach był tylko ludwik i ocet. Teraz uświnioną tapicerkę można wyprać i po kłopocie. A ta w aucie Martina wygląda jak obicie w autosanie - masakra. Generalnie dla mnie wszelkie nakładki na kierownice i pokrowce to jest jakaś pomyłka. A pilota też trzymasz w woreczku? Pierwszą rzeczą jaką zrobiłem to wywaliłem pokrowce wpizdu - wieś i koniec.



Ja się w 100% zgadzam, Leszek ma rację. Ja pierwsze co zrobiłem po zakupie auta i to jeszcze po drodze do domu to właśnie wywaliłem pokrowce, bo mnie poprostu wkurzały. Mam klasyczne auto i chce miec klasyczne wnętrze, takie jakie zostałeo zaprojektowane przez twórców auta, a nie gościa z firmy www.pokrowce.wieś.pl . To tak jakby nie jeździć autem po ulicach, bo można mieć stłuczkę. Mam ładne fotele i chcę się nimi cieszyć na codzień.

Ale end of story, fajna Łada
  
 
Zapodaje kilka zdjęć obecnie wyglądającej Łady








  
 
отличное !!
piekne auto, zadbane i z gustem pozmieniane detale ( ktory przeszly przez moje rece ) dobrze wyglada na alu, brawo !
Wiele 2107 nowych ( wciaz jest produkowana) widze w Rosji ale Twoja przebija wszystkie, i juz pelnoletnia !
  
 
mnie tez sie podoba ta 2107 poprostu ladna nic dodac nic ujac
  
 
Znaczniej lepiej bez tych pokrowców, prawda?

Felgi super!
  
 
Cytat:
2008-06-03 20:32:52, Leszek_Gdynia pisze:
Znaczniej lepiej bez tych pokrowców, prawda? Felgi super!



Zgadza sie Leszku, tak jak pisałem na początku. Pokrowce założyłem żeby mi sie nie paprały fotele i miałem zamiar je ściągnąć aż Łada będzie wyglądać super i wydaje mi sie że ten dzień nadszedł
  
 
Witam
Cytat:
2008-06-03 20:32:52, Leszek_Gdynia pisze:
Znaczniej lepiej bez tych pokrowców, prawda? Felgi super!


A Leszek, znowu o pokrowcach
Fakt, tapicerka w świetnym stanie i kolor ciekawy, ogólnie autko na piątkę
  
 
Super autko i super fele. Piętnastki?
  
 
Hmm a nie czasem 14` ?
  
 
Witam
a gdzieś panie Marcin taką opiękną rozpórkę dopadł?
Jest jakaś różnica w prowadzeniu?
  
 
Felgi 15"... Rozpórka oczywiście z Moskwy, Krzysztof-Fleszer ma identyczną ... Różnica w prowadzeniu jest ogromna ale czy to za sprawą rozpórki tego nie wiem, ponieważ mam bile B46 wstawione i twarde jak cholera spreżyny, także nie wiem czy czuć coś jak jest ta rozpórka, wiem tylko że brakuje mi podwójnego stabilizatora z przodu żeby auto było bardziej podsterowne
  
 
Drodzy koledzy, w związku z tym że moja łada będzie tylko z wyglądu ładą potrzebuje troszke waszej wiedzy i pomocy. Wszystkie przeróbki będe opisywał w tym wątku, wszelkie zdjęcia będe robiłżeby może w przyszłości komuś sie przydały, żebym nie był sam w klubie z takimi przeróbkami .
Oficjalnie zbieramy z Panem Markiem, człowiekiem który sie wszystkiego podjął, który ma serce do aut wszystkich części... Wczoraj został zakupiony silnik kpl. ze skrzynią, wałem i całą wiązką łącznie z komputerem... Ponieważ całe auto będzie w pełni "elektryczne" będą konieczne duuuuuże zmiany. Będziemy chcieli zostawić wszystko co w środku w jak najbardziej oryginalnym stanie, jednak niestety musimy zmienić zegary i zapożyczyć je z innego auta ponieważ skrzynia nie ma linki prędkościomierza tylko podłączana jest do kostki. Musimy zrobić to tak żeby było estetycznie i super wyglądało. Obecnie poszukuje kogoś kto zrobi mi jakąś "rzeźbe" części deski - tej wyciąganej maskownicy zegarów, podłużnej prostoątnej z otworami na wloty powietrza z zew. Znacie może firmę bądź kogoś kto żywicznie bądź innymi sposobami coś takiego potrafi ?? kogoś godnego polecenia...
  
 
Ostatnie zdjęcie z oryginalnym silnikiem

  
 
W końcu widać prace

  
 
No, zapowiada sie elegancko !
Duzo ciecai bylo ? pytam o grodz-skrzynia tunel.

Odpalona juz 'lada' ?
  
 
Duża rzeźba z łapami? Skrzynia sie mieści?
  
 
Tunel trzeba było podnieść jakieś 2-3 cm żeby skrzynia miała miejsce - nie na styk. Łapy od nowa zrobione. Niestety łada jeszcze nie odpalona Teraz borykamy sie z układem kierowniczym, montujemy wspomaganie. Maglownica nam odpadła, i prawdopodobnie pójdzie przekładnia od poloneza. Cieszy mnie fakt że wał będzie trzeba nieznacznie skrócić - jakieś 3 cm i mocowanie do skrzyni jest identyczne jak ładowskie. Drążek zmiany biegów praktycznie nie zmieni położenia - ok 2 cm w strone ręcznego tylko !
  
 
poka fotki jakieś. A przekładnia od poldka chyba nie podpasuje. Po co wywalasz ładoowską?
  
 
Wywalam ładowską bo chcemy wspomaganie założyć a koszt przekładni ładowskiej ze wspomaganiem ok 2 tys. więc odpada