Nasza-klasa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dla tych którzy jeszcze nie znają:
nasza-klasa
Choć sądząc po ilości zarejestrowanych to już wszyscy tam są...
  
 
znamy właśnie Cię namierzyłem po miejscowości, widzę że Ty tam już całą rodziną szalejesz i nic się nie chwalisz że Karolę posiadłeś za żonę no no to gratulacje i mam nadzieję dozobaczenia na zlocie zimowym, pozdr.

ps. i pozdrowienia dla pozostałych emigrantów
  
 
a mnie tam nie ma
wszyscy na to zachorowali... ja jakoś jeszcze się bronię
  
 
Cytat:
2007-11-21 14:50:22, maryjan pisze:
znamy właśnie Cię namierzyłem po miejscowości, widzę że Ty tam już całą rodziną szalejesz i nic się nie chwalisz że Karolę posiadłeś za żonę no no to gratulacje i mam nadzieję dozobaczenia na zlocie zimowym, pozdr. ps. i pozdrowienia dla pozostałych emigrantów



A dziekujemy


Forest tylko foto nie wstawiaj chyba ze z czasów szkolnej ławy (z włosami )
  
 
dołączyłem do "klubu" dzięki YANNOSICK
  
 
Jeszcze nie ma tam wszystkich. Ja jakiś miesiąc temu założyłem swoją klasę z podstawówki i dopiero dopisały się trzy osoby...
A po za tym to odzyskałem kontakt z paroma kumplami, których nie widziałem kupę lat. Ten portal to strzał w dziesiątkę.
  
 
Faktycznie pomysł trafiony.
Ale mam jeszcze lepszy. Jeśli ktoś chce i ma czas to niech uruchomi portal
www.moja_była.pl
Chętnie odnowiłbym kilka(set) znajomości..
  
 
Dostaje wiadomości od ludzi o których już dawno zapomniałem Zgadzam się pomysł rewelacyjny
YANNOSICK z Tobą tez się zgodzę
  
 
niezłą kasę ludzie robię, ta nasza klasa rozwija się lepiej niż grono i goldenline razem wzięte.
  
 
i mnie w końcu złapała nasza-klasa... a z moja-byłą - miałoby to rację bytu jakby inne byłe i aktualne nie miały dostępu do danych o Twoich byłych/aktualnych - konflikt interesów mógłby wyniknąć
  
 
MSJ- a co to jest grono i goldenline ?




[ wiadomość edytowana przez: maryjan dnia 2007-11-29 10:26:07 ]
  
 
Cytat:
2007-11-29 08:55:44, NAZAR pisze:
MSJ- a co to jest grono i goldenline ? [ wiadomość edytowana przez: maryjan dnia 2007-11-29 10:26:07 ]



eee filip z konopi jest cos takiego jak google

  
 
Zgadzam sie z Forestem!
Nie powinno byc widac moich znajomych przez osoby, ktorych nie zaprosiłem do grupy.
  
 
a le z 2 strony mozesz w ten sposob spotkac kogos kogo znasz -a nie pamietasz jak sie nazywa-a wsumie bujaliscie sie w podstawowej razem po parkach
  
 
ale znowu z tej pierwszej strony - wiele mam jeszcze znajomych Pań, których jednak nie 'wypada' mi zaprosić do grona znajomych - Żaba też jest zarejestrowana na stronie
  
 
ale tak generalnie fajna sprawa taka "nasza klasa" można zobaczyc jak sie ludziom ze szkoły podstawowej czy liceum wszystko poukładało i przywrocic znajomosci...
  
 
albo znaleźć 'kolegę' z ławki co Ci buchnął 300zł
  
 
rany julek!
kilka dni bez logowania i 2 godziny zatwierdzania kontaktow
ale milutko ze sie odezwaliscie i tam
  
 
Tak,tak... Rozwija sie swietnie Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2007-11-23 18:55:02, YANNOSICK pisze:
Faktycznie pomysł trafiony. Ale mam jeszcze lepszy. Jeśli ktoś chce i ma czas to niech uruchomi portal www.moja_była.pl Chętnie odnowiłbym kilka(set) znajomości..




No i stało się odpalam wiadomości i mało z krzesła nie spadłem
dostałem wiadomość od kobiety której nie widziałem od ponad 11 lat
(Była dziewczyna )