CERAMIZERY -prosze o opinie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czy ktoś używał kiedyś ceramizera np.tego co się wlewa do oleju silnikowego? i jakie były efekty?
W ostatnim "Motorze" jest test tego środka -wypadł niby rewelacyjnie (auto z przebiegiem 17000 tys. przejechało prawie 600 km. bez kropli oleju w misce i do tego jeszcze kompresja na garach wzrosła . Na Allegro jest tego pełno i kupujących też setka -ciekawy jestem czy to naprawdę działa

Proszę o jakies komentarze o tym środku przedewszystkim od tych co tego używali lub używająKLIK -Ceramizer
  
 
Opcja szukaj nie boli. Jest 5 wątków na ten temat
  
 
po pierwsze prosiłem o wypowiedzi osób które z własnego doświadczenia mogą się wypowiedzieć na ten temat
a po drugie wątki w archiwum sa już starawe i dlatego nowe opinie będą jeszcze cenniejsze
  
 
Na forum scorpio jest sporo o ile dobrze pamiętam na temat Xeramica i pozytywnie
  
 
Test w "Motorze" nie do końca jest 100%. Kwestia czy stosować czy nie nadal nie do mońca wyjasniona. "Motor" ma zająć się tą sprawą we własnym zakresie aby wszystko było ok. Jak przy braku oleju w ilniku może nie zapalić się kontrolka oleju? Może to ktoś wyjaśnić?
  
 
spalona zarówka?
  
 
ja tylko słyszałem że w starym silniku może pęknąć głowica, do końca nie wiem czym to jest spowodowane, ale tylko powtarzam co słyszałem :/
  
 
Witam, ja zastosowałem podobny srodek 4 lata temu w ciagniku, Praca jego stała sie cichsza, nie bierze oleju (wczesniej brał troszeczke, bardzo mało) Kultura pracy silnika wspaniała, Teraz bede musiał znowu mu kupic ten srodek, bo gorzej w zimie jest zapalic (bo ten zrodek zmniejsza chyba tarcie bo lzej rozrusznik krecił jeszcze 2 lata temu). Polecam tez srodek do starych rupci i silnikow które ciagna olej