Nowy skrzydlaty ESiór. - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2007-11-28 11:08:42, Wojo pisze:
Faktem jest że tu większość nie lubi laminatu itp. Ale np. Pompa został przyjęty miło



Bo u Pompy całosci sie zgrywa i jakoś wygląda
  
 
jasne wgrał soft przez złączke diagnostyczna
stary to nie ferguson, to takiej zabawy trzeba ingerowac w kompa
ten soft i kabel to chyba dają do lambo doors, trza spytac pompy
tylni zderzak tez sie nadaje do podciecia a raczej odciecia

pozatym, jezeli nie masz wykresu z rolek to nie pisz takich bzdór bo nikt nie uwierzy
  
 
Cytat:
2007-11-28 11:10:40, Asior pisze:
Na ten cgip z allegro za 15 zł ?? czy na ten za 25 z "płynną regulacją mocy" tylko mam nadzieje, ze od tej zmiany softu Ci nic nie kleknie w silniku. ps. dla mnie wydech na środku, zderzaki z laminatu, lambo-doorsy i do calosci grill GHIA (srebrny) to porażka. Poprostu nie mój styl............. oczywiscie wszystko ma swoj urok jak jest całosciowo dograne...... a nie na sposob: lambo + najdrozszy zderzak z plastiku itp........


a jaki jest twoj styl. mozesz go zaprezentowac?
  
 
a tak BTW, to skrzydła jakiego ptaka podnoszą się pionowo do góry (jak w tym wątku)?
Dal mnie jeśli już skrzydlaty, to jak w "powrocie do przyszlości", albo taki:
klik
  
 
Cytat:
2007-11-28 11:19:37, Milcu pisze:
a jaki jest twoj styl. mozesz go zaprezentowac?



np:



tuning to nie tylko laminaty i rezystory z allegro

a jezeli koledze chodzi o to zebym "swoje dokonania pokazał......." to prosze bardzo:

KLIK

moze to niewiele, ale zabrakło czasu, cierpliwości, i pieniędzy, oczysiscie nawet jakbym miał ww to nie skrzywdziłbym auta w sposób taki jak Ty (jak na mój gust)


ps. ważne że Tobie sie podoba i kropka


[ wiadomość edytowana przez: Asior dnia 2007-11-28 11:33:54 ]
  
 
Najlepiej go spalić. Po co ja Malca sprzedawałem?
  
 
Cytat:
2007-11-28 11:31:54, Asior pisze:
np: tuning to nie tylko laminaty i rezystory z allegro a jezeli koledze chodzi o to zebym "swoje dokonania pokazał......." to prosze bardzo: KLIK moze to niewiele, ale zabrakło czasu, cierpliwości, i pieniędzy, oczysiscie nawet jakbym miał ww to nie skrzywdziłbym auta w sposób taki jak Ty (jak na mój gust) ps. ważne że Tobie sie podoba i kropka [ wiadomość edytowana przez: Asior dnia 2007-11-28 11:33:54 ]


beznadziejnie wyglada dokładka z cordoby/ibizy
  
 
Cytat:
2007-11-28 11:31:54, Asior pisze:
np: tuning to nie tylko laminaty i rezystory z allegro a jezeli koledze chodzi o to zebym "swoje dokonania pokazał......." to prosze bardzo: KLIK moze to niewiele, ale zabrakło czasu, cierpliwości, i pieniędzy, oczysiscie nawet jakbym miał ww to nie skrzywdziłbym auta w sposób taki jak Ty (jak na mój gust) ps. ważne że Tobie sie podoba i kropka [ wiadomość edytowana przez: Asior dnia 2007-11-28 11:33:54 ]





Się podoba. A czemu ten ESik nie na polskim dowodzie?
Jeździsz z ringami? Jak jest ze światłem? normalne. cos slyszlem ze nie ma takiej widocznosci?
  
 
Cytat:
2007-11-28 11:43:29, Milcu pisze:
Się podoba. A czemu ten ESik nie na polskim dowodzie? Jeździsz z ringami? Jak jest ze światłem? normalne. cos slyszlem ze nie ma takiej widocznosci?


dlatego ze to autko nie nalezy do asiora, on jezdzi wypasionym AXem
  
 
Cytat:
2007-11-28 11:38:39, fryszard pisze:
beznadziejnie wyglada dokładka z cordoby/ibizy



Chodziło mi raczej o całkoształt....... gleba, dobra felga, ogólnie nisko i szeroko (german) a nie felga 15" i 15cm od opony do błotnika, masa laminatu a przy pierwszej lepszej zaspie sie rozsypie


a tak przy okazji: wolałbym mieć zadbaną seria + fajen alu niż plastiki............

ps. spalić ?? nie wiem o którego essa Ci chłopie chodziło..........

ps. Milcu z całym szaacunkiem dla włożonej pracy, ale:

popatrz sobie na auta: Pawla_AMG, fryszarda, Omena, Slawas1 i
kliku innych klubowiczy ..................... też powiesz "tylko spalić" ??
  
 
Cytat:
2007-11-28 11:45:21, Asior pisze:
Chodziło mi raczej o całkoształt....... gleba, dobra felga, ogólnie nisko i szeroko (german) a nie felga 15" i 15cm od opony do błotnika, masa laminatu a przy pierwszej lepszej zaspie sie rozsypie a tak przy okazji: wolałbym mieć zadbaną seria + fajen alu niż plastiki............ ps. spalić ?? nie wiem o którego essa Ci chłopie chodziło.......... ps. Milcu z całym szaacunkiem dla włożonej pracy, ale: popatrz sobie na auta: Pawla_AMG, fryszarda, Omena, Slawas1 i kliku innych klubowiczy ..................... też powiesz "tylko spalić" ??


hehe dobre jest to ze wiele uzytkowników tego forum pisze ze laminat sie przy zaspie rozsypie... a zwykły zderzak nie? taka argumentacja jest smieszna prawda ze laminat jest moim zdaniem cienki ale przy uderzeniu kazde tworzywo pęka laminat sie lubi fałdowac i rozwarstwiac i to jest jego główna wada moim zdaniem.
  
 
Cytat:
2007-11-28 11:44:45, fryszard pisze:
on jezdzi wypasionym AXem



eeeee ten Ax to taki kryptonim dl aprojektu pt "przekękac rok za grosze i kupić coś innego"......koniecznie diesla, może 306, 206, z civiciem bedzie kiepsko w dieslu....... ostatnio podobuje mnie sie saxo VTS, ech gdybym robił mniej km to mógłbym sobie pozwolić, ale tak to "koszty i koszty"
  
 
Cytat:
2007-11-28 11:47:48, fryszard pisze:
hehe dobre jest to ze wiele uzytkowników tego forum pisze ze laminat sie przy zaspie rozsypie... a zwykły zderzak nie? taka argumentacja jest smieszna prawda ze laminat jest moim zdaniem cienki ale przy uderzeniu kazde tworzywo pęka laminat sie lubi fałdowac i rozwarstwiac i to jest jego główna wada moim zdaniem.



no cderzaki mk7 to faktycznyie jakas .........%$%$ pod wzgeldem wytrzymałości, ale w mk4 oderwała mi sie jedynie dolna dokładka (już była naderwana), ale to podczas tego jak przy 130 odśnieżałem pas startowy w Pile na lotnisku ogólnie polecam taką zabawe
  
 
Cytat:
2007-11-28 11:49:28, Asior pisze:
no cderzaki mk7 to faktycznyie jakas .........%$%$ pod wzgeldem wytrzymałości, ale w mk4 oderwała mi sie jedynie dolna dokładka (już była naderwana), ale to podczas tego jak przy 130 odśnieżałem pas startowy w Pile na lotnisku ogólnie polecam taką zabawe


hehe to ja ci polecam pojezdzic mocno zglebionym autem w zimie bezcenne sa chwile kiedy co pare km musisz sie zatrzymac i rozgarnąc snieg sięgajacy, maski.
  
 
Cytat:
2007-11-28 11:45:21, Asior pisze:
Chodziło mi raczej o całkoształt....... gleba, dobra felga, ogólnie nisko i szeroko (german) a nie felga 15" i 15cm od opony do błotnika, masa laminatu a przy pierwszej lepszej zaspie sie rozsypie a tak przy okazji: wolałbym mieć zadbaną seria + fajen alu niż plastiki............ ps. spalić ?? nie wiem o którego essa Ci chłopie chodziło.......... ps. Milcu z całym szaacunkiem dla włożonej pracy, ale: popatrz sobie na auta: Pawla_AMG, fryszarda, Omena, Slawas1 i kliku innych klubowiczy ..................... też powiesz "tylko spalić" ??



czlowieku przeswitu to ja mam ze 4 cm od ziemi, es obnizony jest o 4 cm. i nie wiem gdzie ty widzisz te 15 cm miedzi blotnikiem a opona? moze fote strzele i ci wysle? felga jest 16" a serje niby z czego masz zrobiona. moze z metalu? albo lepiej z olowiu. co do palenia mowilem o swoim
  
 
Cytat:
2007-11-28 11:51:21, Milcu pisze:
czlowieku przeswitu to ja mam ze 4 cm od ziemi, es obnizony jest o 4 cm. i nie wiem gdzie ty widzisz te 15 cm miedzi blotnikiem a opona? moze fote strzele i ci wysle? felga jest 16" a serje niby z czego masz zrobiona. moze z metalu? albo lepiej z olowiu. co do palenia mowilem o swoim


hehe no tu kolega pojechał troszke to kolega ma obnizenie jakies 15cm? bo ja przy -100 mam 7cm od ziemi.
  
 
Ladne autko ale tyl mi sie nie podoba.

[ wiadomość edytowana przez: RavenMOH dnia 2007-11-28 11:56:05 ]
  
 
Cytat:
2007-11-28 11:51:21, Milcu pisze:
czlowieku przeswitu to ja mam ze 4 cm



z takim zderzakiem to napewno.

pozatym podałem przykład (a nie odwołanie do Twojego auta wie sie nie denerwuj)

może i masz glebe -40, ale chodzi oto że te zderzaki jakby go podnoszą (optycznie), jak dla mnie auto powinno być wygładzone a nie kanciate, sylwetka mk7 jest "okrągła" a zderzaki masz "kanciate" i to sie kłóci ze sobą (a jeżeli ma sylwetke kanciata to można ja tez wygładzic lekko - przetłoczenia na zderzakach itp)
  
 
jak dzieci
dajcei se po razie i tyle

btw tez nie wierze w te 125 kuni po jakimstam wgrywaniu przez zlacze diagnostyczne
  
 
Cytat:
2007-11-28 11:59:00, kainek pisze:
jak dzieci dajcei se po razie i tyle btw tez nie wierze w te 125 kuni po jakimstam wgrywaniu przez zlacze diagnostyczne


czytanie ze zrozuieniem sie kłania 115