[126p] Young tuning 1984 rok prod. - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pokaż zdjęcie felg Czyje te potwory ze zdjęć powyżej ??
  
 
Znaczek, klosze i przyciemnione szyby ble. Reszta spoko, tylko ten głośnik tak średnio się z wnętrzem komponuje, ale ogólnie nie jest źle.
  
 
jeżeli chcesz biało czerwone zakładać to spoko bo sam takie mam i idzie je dostać na allegro. Przyznać sie kogo to były maluchy hehe...każdy gdzieś tam błądził ale są pewne granice i nawet dresy już nie mają naklejki na przedniej szybie tylko na tylnej...nie nadążasz chłopie...ale jak to pozmieniasz to myślę że będzie całkiem dobrze
  
 
Ciemne szyby były juz w latach 70-tych, było popularne takie lekkie przyciemnienie, zeby m.in. mordy przy wypadku nie pocięło . A wujek kajtek obiecał mi kiedyś bezową tapicerkę... i ona miała własnie iść do tego samochodu
  
 
Jak chcesz zrobić tuning z epoki to...
1. Zdejmij te obciachowe poszerzenia na ranty. To jest wymysł ostatnich lat zakładany do ukrycia gnijących błotników w elegantach, a nie element z epoki.
2. Tylne lampy bez białych kloszy. Takich wtedy nie było.
3. Bardzo ładne felgi. Absolutnie nie zmieniaj.
4. Zostaw zderzaki P4, mało kto je docenia, ale w połączeniu z twoimi felgami, kapliczką i małymi wlotami wyglądają bardzo ładnie.
  
 
ma ktoś fotę malucha stasia? to był cyrk
  
 
a była była gdzieś te progi z blachy ryflowanej
Ale nie martw się egon maluch wcale nie jest tak mocno ze szpecony będzie dobrze grunt że odnajdujesz dobrą droge i to sie liczy


[ wiadomość edytowana przez: CEHU dnia 2007-12-02 23:33:16 ]
  
 
Cytat:
2007-12-02 23:22:41, owz pisze:
ma ktoś fotę malucha stasia? to był cyrk



wklejalem w jego temacie takze szukaj tam
  
 






[ wiadomość edytowana przez: mateuszc dnia 2007-12-02 23:31:57 ]
  
 
Z tego, co pamiętam z tapicerkami, to jakoś od Danona miało to iść. Ale cuś tam nie wyszło. Dawno w uj to było
  
 
bardzo kurwa smieszne czopik ja juz z Toba wodki nie pije
  
 
Cytat:
2007-12-03 02:09:34, stasiu pisze:
bardzo kurwa smieszne czopik ja juz z Toba wodki nie pije



kołpaki z dełu też są niezłe
  
 
Czarny duży fiat ze zdjęć poniżej jest generalnie niezły, tylko jakies fele by sie przydały i tablica na właściwym miejscu Żółtek tez jest fajny, ale te kołpaki i progi nie za bardzo Beżowy maluch ma fotele lotnicze, wycieraczkę z tyłu, sportowy wydech, białe klosze i to w ogóle chyba kiedys był FL??? Nie mam nic do przerabiania Fl'a na st, ale coraz mniej zaczynają mi sie podobać te tjuningowe dodatki Ja jestem zmienny bardzo i szybko sie nudze takze kto wie jaki bedę maił pomysł za rok, za miesiąc...
  
 
Cytat:
2007-12-03 02:09:34, stasiu pisze:
bardzo kurwa smieszne czopik ja juz z Toba wodki nie pije



Stasiu nie zapominaj o lepce terytorium