[Seba] Prace nad RSem marzen zostaly zakonczone . - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Uszatki z xr i francuskich RS - jezdziles na takich i takich?? Ja mialem w pierwszym RSie wlasnie uszatki a w nastepnym recaro - dobrze w tych i tych sie jezdzi
  
 
jako kierowca nie mialem okazji, ale jako pasazer wolalem te recarowe ;] bardzo dobrze mi sie w nich siedzialo... ostatnio jak wsiadlem do starego RSka to sie wysiadac nie chcialo
  
 
Po za tym za kompletna tapicere z kanapa,boczkami itd w super stanie + kierunek w zderzak i halogen dalem bagatela 160zl wiec wybrzydzac nie wypadalo
  
 
Jedne i drugie są fajne, uszatki są wygodniejsze.
  
 
Cytat:
2007-12-09 22:54:31, Wojo pisze:
Jedne i drugie są fajne, uszatki są wygodniejsze.


Bzdury kolego opowiadacie
  
 
Remik Ty się nie znasz
  
 
Kolejny etap zakonczony :
Naszczescie rdza w miare powierzchowna ,ale pracy troche przysporzyla - zwlaszcza wyjecie dmuchawy bo tam tez sie zaczynaly cuda Porzadne wyczyszczenie,dwie warstwy podkladu i na to kolor.

Pierwszy etap - okolice dmuchawy:

A tu juz gotowa calosc :


Po nowym roku czas na podloge przyjdzie i lewe nadkole ,a jak to bedzie zrobione to czas na kosmetyke i bajerowanie
  
 
no czyli najgorsze przed Tobą
  
 
No dokladnie,ale bedzie git juz w jednym podobny stan przerabialem i wszystko poszlo ok wiec tu tez musi. Mam wujasa co sie zajmuje takimi sprawami wiec wyspawa,zakonserwuje (wewnatrz profile i na zewnatrz) i bedzie git.
  
 
a to spoko jak masz kogoś znajomego co Ci to zrobi
  
 
milo patrzec na takie wątki
  
 
Seba zajrzyj jeszcze pod podszybie bo widze ze nie ściągałeś. U mnie wlasnie tam byla najwieksza bajka
  
 
seba je na szczęście ze swoim mam mniej pracy, u mnie tylko małe obtarcie pod akumulatorem ale widzę że mamy podobne podejście do tematu
Miłej pracy życzę
  
 
Cytat:
2007-12-23 11:10:04, kaes pisze:
Seba zajrzyj jeszcze pod podszybie bo widze ze nie ściągałeś. U mnie wlasnie tam byla najwieksza bajka



Sie zobaczy
  
 
Cytat:
2007-12-23 11:10:04, kaes pisze:
Seba zajrzyj jeszcze pod podszybie bo widze ze nie ściągałeś. U mnie wlasnie tam byla najwieksza bajka


to i ja dorzuce do worka dobrych rad zebys zajrzal pod uszczelki drzwi, u mnie sporo bąbli bylo... i do tego uszczelki przy drzwiach u gory, ktore sa na ramie szyby i nad drzwiami na karoseri, widac je po otwarciu drzwi, mocowane sa na wcisk na takie jakby rynienki - u mnie polowy rynienek juz nie bylo, i w slupku dziurka gdzies sie pojawila...
  
 
Ja tez dam Ci radę ... Seba może lepiej nie zaglądaj nigdzie już
  
 
Cytat:
2007-12-24 00:07:57, mss pisze:
Ja tez dam Ci radę ... Seba może lepiej nie zaglądaj nigdzie już





Nie,no nie jest tak zle,miejsce na aku gorzej na zdjeciach wyszlo niz w rzeczywistosci - zadnej tragedi nie bylo Jedyna tragedia to podloga,ale dam rade
Dzis sobie troche pojezdzilem i mam jeszcze wieksza ochote na szybkie usuniecie bolaczek,zeby popucowac i sie lansowac autkiem
  
 
nie trzeba bylo sprzedawac tamtego... piekny byl
  
 
Chcialo sie zmian
Ale teraz jest wygodne ,szybkie auto i wozidelko do grzebania ,pucowania itd
  
 
ja mam to wszystko w jednym

ale tak szczerze to tez bym chcial aby w garazu obok RSka stała duza, wygodna scorpuka...