Corcia mi sie urodzila:):):):):):)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chcialem sie pochwalic moja kolejna duma oczekiwana, jednak rekord bedzie gotow na pierwsze urodziny dopiero
7.11.2007r. urodzila nam sie wspaniala dziewczynka..po ciezkich bolach i katorgach jest z nami od 2 tygodni i 2 dni..corcia pokazuje juz swoja skorpionowa nature, mama doszla do siebie, a pelen szczescia tata zbiera sily na pekpowe i sowite opicie coreczki
pozdro 4 all i rozmnazajcie sie bo warto
  
 
Nooo chomik, gratulki! Wszystkiego dobrego dla Mamy.
Niech córcia zdrowo rośnie!

  
 
GRATULACJE czyli teraz jest nas w OKP 402 osoby!!
  
 
Gratulacje !!!
  
 
GRATULACJE
  
 
Szczere gratulacje
rozmnażajcie się - a to dobre
  
 
To ja już tradycyjnie - NARESZCIE ZROBIŁEŚ COŚ CO MA RĘCE I NOGI !
Gratki
  
 
To ja już tradycyjnie - NARESZCIE ZROBIŁEŚ COŚ CO MA RĘCE I NOGI !
Gratki
  
 
GRATULACJE!!!
  
 
gratulacje niech zdrowo rosnie a jak ma na imie?
  
 
Gratki Chomiczek
  
 
Cytat:
2007-11-23 20:44:35, FilipTeodorek pisze:
gratulacje niech zdrowo rosnie a jak ma na imie?


Ramona Zuzanna spadkobierczyni rekorda Dzieki chopy
  
 
chomiku mordo ty moja.najszczersze gratulacje no to widze ze w koncu bede mial powod zeby cie w tym twoim calym linkol czy jak to sie tam pisze nawiedzic i osobiscie poznac najmlodsza klubowiczke tyle ze najwczesniej to po swietach niestety czasu normalnie brak ale to sie jeszcze jakos ustawimy mam nadzieje

pozdro
harlej vel komarek
  
 
Gratulejszyn !!!
  
 
Gratulacje plyna rowniez ze slaska ode mnie ... a to ci sie udalo takie cudo na swiat wydac.
  
 
No i zeby nie bylo to i ja sie dolaczam do zyczen.
  
 
gratulacje chomik... córki są fajneeee
  
 
  
 
Cytat:
2007-11-25 18:26:15, harlej pisze:
chomiku mordo ty moja.najszczersze gratulacje no to widze ze w koncu bede mial powod zeby cie w tym twoim calym linkol czy jak to sie tam pisze nawiedzic i osobiscie poznac najmlodsza klubowiczke tyle ze najwczesniej to po swietach niestety czasu normalnie brak ale to sie jeszcze jakos ustawimy mam nadzieje pozdro harlej vel komarek


mowisz i masz harleyupo swietach mi tez pasi bedzie troche wolnego spokojniej, moze reszta okp UK tez zjedzie na jakas imprezke
Bzzy ja nie nawiedzam Polski nie warto
  
 
Najlepszego !!!
To wielka szutka zrobic dziurke w dziurce.... (mam syna)
Kup flinte bo za 16 lat ci sie na adoratorow przyda