Proszę Państwa oto MIŚ,MIŚ KLUBOWY jest od dziś! ZAMóWIENIA! - Strona 10

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
zapłaciłeś
  
 
witam koledzy, chciałbym się dowiedzieć czy i gdzie mogę zamówić takiego klubowego misiaka?? chętnie kupię
  
 
oo tak własnie jak ponizej.
Moze ktoś, ma jakiegoś zbędnego, i kurzącego się misiaczka Klubowego w nadmiarze ? chętnie się nim zaopiekuję

ew. Jest szansa zeby powtórzyć "proces" ?
  
 
Ładne Misie... Ma ktoś takiego na sprzedaż? A może kolejna edycja? Założe się, że chętni by się znaleźli

[ wiadomość edytowana przez: waisss dnia 2010-07-13 22:35:08 ]
  
 
Ma ktoś na sprzedaż miska klubowego?
  
 
Jeśli zbierze się odpowiednia ilość chętnych, to znam agencję reklamową, która wykona nam takie miśki z logo.

Trzeba by tylko określić się co do chętnych i zrobić zbiórkę.
Koszt? Trudno teraz prognozować, ale pewnie coś ok. 20-30zł
Jak będę znał więcej szczegółów to napiszę.
Ważne by faktycznie byli chętni.
Więc jak chceta, to robić listę.


Miś może trochu inny, ale bardzo sympatyczny. Wielkość ok. 20cm

  
 
Ja chcę takiego kudłatka!!!
1. mifinka
  
 
nie wiem czym się napalać, jak na allegro jest pełno takich aukcji. Wysyłasz logo i Ci zrobią.
  
 
Cytat:
nie wiem czym się napalać, jak na allegro jest pełno takich aukcji.



To nie to samo mieć innego niż wszystkie niż taki sam jak każdy ma.
W tym właśnie chodzi o to, by wszystkie były identyczne.
  
 
Cytat:
2010-10-15 09:11:30, Ikarus260 pisze:
To nie to samo mieć innego niż wszystkie niż taki sam jak każdy ma. W tym właśnie chodzi o to, by wszystkie były identyczne.



Tylko że ten od kisztana jest inny niż oryginalny
  
 
Cytat:
2010-10-15 10:20:28, krzychu_ch pisze:
Tylko że ten od kisztana jest inny niż oryginalny

No co Ty?
Ja różnicy nie widzę
  
 
Cytat:
Tylko że ten od kisztana jest inny niż oryginalny



JA to wiem.
Ale to będzie drugi model
Będzie go miało wiele osób, a nie jest to samo jak każdy będzie inny od innego
  
 
Cytat:
2010-10-14 14:30:38, kisztan pisze:
Jeśli zbierze się odpowiednia ilość chętnych, to znam agencję reklamową, która wykona nam takie miśki z logo. Trzeba by tylko określić się co do chętnych i zrobić zbiórkę. Koszt? Trudno teraz prognozować, ale pewnie coś ok. 20-30zł Jak będę znał więcej szczegółów to napiszę. Ważne by faktycznie byli chętni. Więc jak chceta, to robić listę.


Ja też znam agencję reklamową która to zrobi i to na pewno najtaniej na rynku skoro zrobi to bez prowizji

Przy polarach i ich cenie nie odzywałem się bo w sumie co mnie to obchodzi skoro wszyscy zgodzili się na przepłacenie ale jak teraz zobaczyłem "orientacyjną" cenę miśka to postanowiłem kilka rzeczy Wam "nakreślić.

Kiedyś już rozmawiałem z jednym z klubowiczów o poprzednich miśkach i ich cenie jaką można było zapłacić a ile kosztowały naprawdę...
W przypadku miśków:
- miś (dokładnie ten) kosztuje 10,00zł brutto (na magazynie jest ich 176 więc dla każdego starczy)
- transport z magazynu 20zł brutto
- nadruk w 1 kolorze 150zł brutto (do podziału przez liczbę miśków) i to wszystko
- jeśli miśków miałoby być mało to lepiej zrobić flock bo nie ma kosztów przygotowalni a na taką małą koszulkę zejdzie folii flock za około 2-3zł za sztukę i finito.

Reasumując - taki miś może kosztować max 15zł brutto.
Więc jeśli podali koszt 20-30zł to "wicie rozumicie".
To na tyle - wyjmuję kij z mrowiska i idę dalej