Co to za przekaźnik??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich forumowiczów. Mam małą prośbę, dostałem od kumpla kilka przekaźników od forda, rozszyfrowałem wszystkie oprócz tego- kolor fiolet z metalową zapinką z boku obudowy 5 pin nr 86GG 7P067 AA kick down control a na oznaczeniach od góry jest jeszcze białą farbą namalowane duze 4.2
Wie ktoś może do czego ten przekaźnik??
  
 
mam taki sam i wydaje się, że może być od elektrycznych szybek...
  
 
W którym to miejscu niby miało być zamontowane bo do skrzynki nijak nie wejdzie przez tą zapinkę z boku. Ja mam w skrzynce zielony a pod tunelem środkowym brązowy
  
 
pozwole się podpiąć, gdzie są te przekażniki w mk7 ;/ patrzałem pod maske ale jakos nie wypatrzałem ;/
  
 
Cytat:
2007-12-06 21:42:00, bobas_sk pisze:
pozwole się podpiąć, gdzie są te przekażniki w mk7 ;/ patrzałem pod maske ale jakos nie wypatrzałem ;/



w tym samym miejscu co i w mk5/6/7

"nad" skrzynka bezpiecznikow, pod kierownikiem
  
 
wielkie dzięki
  
 
Cytat:
w tym samym miejscu co i w mk5/6/7

"nad" skrzynka bezpiecznikow, pod kierownikiem

Czyli to samo co brązowy pod tunelem między siedzeniami?
  
 
Cytat:
2007-12-03 20:10:14, skorpion19 pisze:
Witam wszystkich forumowiczów. Mam małą prośbę, dostałem od kumpla kilka przekaźników od forda, rozszyfrowałem wszystkie oprócz tego- kolor fiolet z metalową zapinką z boku obudowy 5 pin nr 86GG 7P067 AA kick down control a na oznaczeniach od góry jest jeszcze białą farbą namalowane duze 4.2 Wie ktoś może do czego ten przekaźnik??


a podaj jeszcze numery nózek, moze to byc z mk4 z wtrysku Ke-Jetronic. jakby coś to byłbym na niego chetny