Co za 2000zl? Lada czy cos innego?? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jest rozowo tak ze az strach, najwyzej jak kupisz to bedzies zmusial zrobic hamulce, ew. uklad kierowniczy za w najgorszym przyp. sprzeglo. jak to zrobisz to jezdzie konca nie bedzie, ja tak mam chociaz luicznik pokazuje juz 160 tys km
  
 
Kupuj samarkę może chcesz 2108 (to, wersja 3 drzwiowa). Oddam w dobre ręce za niewielką kaskę. Od razu mówię, że progi przed zimą do poprawek, ale jeszcze całkiem żwawa jest
Ja zmieniam właśnie na 2109 (5 furtek).
  
 
jak dla mnie to gdybyś miał możliwość to kupój 2106 najlepsza ze wszystkich może będzie starsza od 05 czy07 ale napewno bardziej wytrzymała nie ma jak 06 i wygłąd podchodzący pod klasyka jest super sam taką miałem ale za mocno zaniedbałem i teraz ma starszą 03 i jest wypas napewno mniej się psuje od 04 mojego kolesia
  
 
Łada Łada tylko Łada
Za 2000 to chyba 05/7 się kupi lepszą niż Samarę . No i oczywiście polecam 01/2/3/6 ale takie coś niestety ciężko dostać
  
 
Cytat:
2003-07-06 23:16:37, Grzesiek_Bialystok pisze:
Za 2 tys to będzie rocznik ok 89,albo starszy,chociaz ja swojej za tyle bym nie sprzedał i krzyczał cenę min 3.2 tys
pzdr



Ja za swoją dałem 3,2 kzł (bez gazu, rocznik 1985).
I nie żałuję (tak w 99,9%)
  
 
Skoro polecacie łade to chyba juz czas zaczac szukac 2107 z gazem . Jeśli mielibyscie jakies namiary na 2107 z gazem w dobrym stanie z okolic czestochowy to piszcie na maila Soczekk@o2.pl. Obojetnie czy bylaby to 1.3 cczy 1.5. Wazne zeby byla z gazem i w dobrym stanie (koniecznie okolice cz-wy). Z gory serdeczne dzieki. Jak sie uda to juz niedlugo dolacze do klubu Ladziarzy