SWAP co z tego wyjdzie :) - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
fajny metlik w glowie zescie mi zrobili jeszcze popoludniu bylem pewny w 100% ze taki wlasnie swap bedzie a nie inny
  
 
jasne rozumiem! W 100% nie jestem przekonany co i jak jest zrobione w silniku, jeśli chodzi o rozrząd co do panewek to jak wiadomo różnie może być ale nie wchodzmy w to.. co do porównania.. nie dokońca o to mi chodziło, bo przerysowanie tulei czy zniszczenie/ obrócenie panewki to nie rozbicie pół samochodu i poskładanie nowego z dwóch połówek! Silnik śmigał normalnie do czasu wymiany panewek.. później niestety juz nie. Nię chcę wchodzić w dyskusję nie z tego powodu ze nie mam argumentów tylko może powstać wielki konflikt a tego chyba nie potrzebujemy, chodziło tutaj raczej o podpowiedzi do SWAPa a nie o to abyśmy sie kłócili wiec wiec propouje zostawić tą kwestie, jeśli Kolega Daniels86 bedzie robił swapa to zapewne sam zadecyduje co i jak ma zrobić. Ja napisałem ze mam silnik.. i napisałem jaki jest jego stan.. i Daniels86 może to wziąć pod uwage a może nie...
Pytał też o wiązke i komputer.. komp i wiązke mam... wiec chciałem tylko pomóc chyba tyle..
jak chegos nie napisałem to będe edytował
POZDRO


[ wiadomość edytowana przez: krysti612 dnia 2007-12-09 01:49:01 ]
  
 
a wracajac do mojego pytania powie mi ktos czy wiazka z 1.6 8v podchodzi? moze wystarczy tylko kompa zmienic?
  
 
Cytat:
2007-12-09 09:29:30, Daniels86 pisze:
a wracajac do mojego pytania powie mi ktos czy wiazka z 1.6 8v podchodzi? moze wystarczy tylko kompa zmienic?


Jest inna - np CVH ma jedna lambde a RS dwie


[ wiadomość edytowana przez: Seba dnia 2007-12-09 14:17:09 ]
  
 
owszem inna i dlatego napisałem ze mam wiązke z kompem i oddam ją za mała kase..
  
 
niestety swap to nie tylko silnik wiazka i komputer, inna masz skrzynie, sanki, co tez wazne inne hamowniki oraz zawieche, ja bym tam wolal kupic calego kompletnego RSa, jak wielu z klubowiczy robilo, zawsze zostanie czesci, pozatym maska, szerokie lampy, zderzaczek, recaro, ladniejszy licznik wyciagniete z calego RSa dopelnia efektu po wymianie silnika...