Ślub - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kirys fotki ma Mifinka Ja bym dodał ale nie umiem Ale mam tez na gronie Moje ID na gronie to 413560
  
 
mifi ma tylko "krótki film o zabijaniu kawalera na bramce"
część braci klubowej go widziało, a Tym którzy nie widzieli pozostaje smutek i żal....
Ja mam zdjęcie "warszawy ślubnej".
Mam ale nie dam
  
 
Mifi prześlij mi filmik andrzej@bora20.waw.pl
  
 
Cytat:
2008-01-02 23:26:25, Ikarus260 pisze:
Mifi prześlij mi filmik andrzej@bora20.waw.pl


Prześlę i wrzucę na FTP jak tylko zrzucę z telefonu
  
 
Ok. Jutro na zlocie odbiorę A Ten Post, czy jakoś tak można już zamknąć Nie ma co więcej go ciągnąć
  
 
Teeeee, jak to nie ma co??? Małżeństwo to nie przelewki To też trzeba ciągnąć aż do końca (przynajmniej teoretycznie)
  
 
Czas na małom niedyskrecje :

Jutro czyli w sobotę
07 maja 2011r.
w kościele pw. św Piusa X / Ruda Śląska ,ul. Szyb Powietrzny 8 - to dla tych co może by chcieli zajrzeć /

nasz
Klubowy Kolega KOLBER 7
traci ten..noo...wolność słowa i wyznania ..znaczy ...
wstępuje w związek małżeński
  
 
Cytat:
2011-05-06 23:53:38, bogdan1 pisze:
Czas na małom niedyskrecje : Jutro czyli w sobotę 07 maja 2011r. w kościele pw. św Piusa X / Ruda Śląska ,ul. Szyb Powietrzny 8 - to dla tych co może by chcieli zajrzeć / nasz Klubowy Kolega KOLBER 7 traci ten..noo...wolność słowa i wyznania ..znaczy ... wstępuje w związek małżeński



musiałeś wypaplać
  
 
Cytat:
2011-05-20 10:20:39, Kolber7 pisze:
musiałeś wypaplać


Nie musiałem ...ale też nie było zakazu mówienia o tym

Poza tem...gdybyś wszedł w zwionzek z drugom menciznom ...pewnie by nie było wpisu z moi strony , a tak ? ...przykładny , poprawny , a w dodatku rzymsko-katolicki związek małżeński

Jest o czym mówić !
  
 
Cytat:
2011-05-20 10:29:35, bogdan1 pisze:
Nie musiałem ...ale też nie było zakazu mówienia o tym Poza tem...gdybyś wszedł w zwionzek z drugom menciznom ...pewnie by nie było wpisu z moi strony , a tak ? ...przykładny , poprawny , a w dodatku rzymsko-katolicki związek małżeński Jest o czym mówić !



niech Ci będzie
  
 
Gratki Kolberku
  
 
No i kolejny przepadł - następny "władca pierścienia"
GRATULACJE !!!!
  
 
Gratulacje.
A co? Ma mieć lepiej niż my?