Co myślicie o takiej modyfikacji przodu mk5???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam w planach przerobienie troszkę przodu mojego escorcika i chciałbym się dowiedzieć co inni myślą o tej zmianie.
Chcę wpasować lampy z Punto2 kupić maskę z mk6, zaspawać gril i zrobić lekki bad-look tak jak na pierwszym zdjęciu. Do tego chcę kupić zderzak na allegro ten który jest na drugim zdjęciu.
I co wy na to??


  
 
Przemyśl to jeszcze, w szczególności zderzak
  
 
Chciałem kupić taki jak na zdjęciu pierwszym ale już go nigdzie nie ma
  
 
Jak dla mnie to bedzie OK!! Ale wiadomo nie każdemu może sie ta opcja spodobać
  
 
ta maska z tymi lampami i bad lookiem ..... jeszcze tylko wielki garb na środku maski i będzie nosorożec...... gdyby ta maska była załkowicie płaska (bez tej wypukłej części) to wyglądało by lepiej........


a zderzak porażka......... ja bym wygładził serię i byłaby bajka, do tego lampy z rs`a + soczewa, ew jak już chcesz to te z punto, maska zwykła z mk5 i gładki grill..........
  
 
Pierwszy zderzak całkiem fajny..
Drugi wogóle mi się nie widzi
  
 
moim i tylko moim zdaniem totalna porażka ten pierwszy, drugi tez
  
 
najgłupszy pomysł jaki można mieć to kupić maskę z mk6 i zrobić niej nosorożca naprawdę......! Lampy z punto mogą być ciekawym rozwiązaniem. Ale maskę zostaw z mk5...
  
 
A coś takiego z maską z mk5? Tylko zamiast tych "rogów" normalny bad-look.

  
 
Już prędzej, ale kurcze powiedzcie mi co wy w tym widzicie.. Odłączony grill jest taki fajny. Jeszcze nikt nie wpasował lamp z Punto do w miarę zwykłej maski i seryjnego grilla z mk5 (np gładkiego z RS'a) tylko wszyscy robią jakieś wieśniackie bad looki i beznadziejnie wyglądające przeróbki. Spróbuj jak najbardziej zbliżyć się do serii!! Wyglądało by to szałowo i byłbyś chyba pierwszy.
  
 
tez beznadziejnie tym bardziej ze seryjny przód rs mk5 jest super, i nie piszcie ze tylko garby i garby, proponuje rozejrzec się po ulicach i zobaczyc ile tych garbów jezdzi w waszych miastach.
Znikoma ilość np w Lesznie w tej chwili smiga jeden z garbata maską i jeden Rs(mój )a miasto ma 70 tyś,więc jesli coś chcesz zmieniac kupuj garbatamasencję i bedzie giitarka.
dla przykłądu masz zderzak tuningowy w połączeniu z garbami

garby + wies zderzak
  
 
to essi nizej wisi chyba na allegrodo sprzedania
 
 
Od gejlookow prosze sie odczepic - dobry nie jest zly
  
 
Cytat:
2009-02-07 10:50:33, Seba pisze:
Od gejlookow prosze sie odczepic - dobry nie jest zly


A co bronisz bo sam masz??????????
  
 
Cytat:
2009-02-07 10:53:10, RemikGT pisze:
A co bronisz bo sam masz??????????



A jak ,garbatka z gejlookiem musi byc
  
 
Cytat:
2009-02-07 10:06:11, robercikk88 pisze:
Mam w planach przerobienie troszkę przodu mojego escorcika i chciałbym się dowiedzieć co inni myślą o tej zmianie. Chcę wpasować lampy z Punto2 kupić maskę z mk6, zaspawać gril i zrobić lekki bad-look tak jak na pierwszym zdjęciu. Do tego chcę kupić zderzak na allegro ten który jest na drugim zdjęciu. I co wy na to??

Robercik na tym zdjeciu jest moj kumpel. Odrazu ci powiem nie rob tego co on. Sam tego zaluje teraz.
PS. Dzieki wielkie za pomoc z oświetleniem. Naprawde fajny opis

[ wiadomość edytowana przez: Bartek_901 dnia 2009-02-07 11:15:07 ]
  
 
po cholerę cytujecie post ze zdjęciami ?? jak juz ktoś cytuje to niech adresy zdjęć wywali z cytatu !! a nie 1str 3 posty i 6 tysch samych zdjęć będzie zaraz bez sensu....
  
 
te światła z Punto fajnie wyglądają ale w... Punto o zderzaku lepiej nie wspominam jedyne co mi się w miarę podoba to ta maska
mimo to moim (skromnym) zdaniem MK5 najlepiej wygląda z oryginalnym pakietem RS i proponowałbym Ci iść w tym kierunku
  
 
SUPER dobry pomysl nawet sie nie zastanawiaj . Super bedzie wygladal maska i zderzak pasują do siebie a lampy sa stworzone do tej maski wygladaja poprostu boskoo
  
 
qrcze jakos jescze nie widzialem tego caba na ulicy co do modow hmm nie wiem ale juz w serii cabrio ladnie wyglada, napewno chcesz go tak przerobic?? moim zdaniem kup fajne alu minimalnie poloz auto na ziemi i doprowadz mechanicznie do jak najlepszego stanu! no ale i tak zrobisz jak uwazasz, ja jestem na nie