Marznace szyby od srodka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witajcie moja lepsza polówka jezdzi sobie maluszkiem
ale jest problem tak marzna szyby od srodka ze jazda jest praktycznie niemozliwa jak temu zaradzic
macie jakies sprawdzone patenty??
  
 
niech zaspawaja dziury w podlodze albo elentualnie na zime uszczelnia sylikonem
  
 
znam ten ból z fiesty mk1
nie miała dziór w podłodze ale wilgoci pełno
na dodatek nie działał nawiew;] i wycieraczki

jedyne wyjście to po każdej jeżdzie wycierac szyby od środka do sucha najlepiej papierem
i zostawiać leciutko uchyloną szybe
  
 
jest jeszcze problem z regulacia cieple zimne powietrze. zerwana linka prawdopodobnie. gdzie w silniku malca przestawic na cieple??
  
 
to zalezy jak stary maluch ,ja kiedyś w swoim miałem taką dzwigienke na tunelu przed tylna kanapą ,tam jest klapa ,ale mówienie o ciepełku w maluchu to jakieś nieporozumienie ...
  
 
  
 
Cytat:
2007-12-30 14:01:39, kamil76 pisze:
to zalezy jak stary maluch ,ja kiedyś w swoim miałem taką dzwigienke na tunelu przed tylna kanapą ,tam jest klapa ,ale mówienie o ciepełku w maluchu to jakieś nieporozumienie ...



fakt to jest nieporozumienie
ale jednak op dystansie 20 km jest cieplej
tak jest taka dzwigienka wlasnie od ogrzewania a obok od ssania.
tylko ze zerwana linka uniemozliwia regulacje ciepelka
wiec gdzie prowadzi ta linka ?? chce ustawic cieple powietrze na stale
  
 
no właśnie przed kanapą jest takie rozszerzenie tuneli i tam właśnie jet klapa otwierajaca ,odchyl wykładzinę i wszystko zobaczysz
  
 
ok dzieki
  
 
A co może być przyczyną że w moim escorcie mam ciągle zaparowzną tylną szybę, nawet przy dłuższej jeździe?
  
 
Cytat:
2007-12-30 22:01:58, andrzejekj pisze:
A co może być przyczyną że w moim escorcie mam ciągle zaparowzną tylną szybę, nawet przy dłuższej jeździe?


Wilgoc/woda w bagażniku