Stuki w przednim zawieszeniu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich Esperowcow.Mam problem ze swoim bordowym cackiem.Wymienilem tuleje w wachaczach ,podkladki gumowe w lacznikach stabilizatorow.I nadal z przedniego zawieszenia odchodza odglosy luzu.szczegylenie prz dojezdaniu do swiatel gdy najezdzam na tarke (koleiny przed swiatlami)i drgania czuc po pedalach.Co robic CO TO MOZE BYC CO TRZEBA WYMIENIC......



POZDRAWIAM WSZYSTKICH ŁUKASZ
  
 
a w jkim stanie masz amorki ?
łączniki stabilizatora trzeba mocno skręcić i ponad to drążek stabilizacujny ma jeszcze dwa silent blocki przymocowane do grodzi .
ja ostatnio wymieniłem u siebie amory silent blocki wachacza łączniki i już nic niepuka
  
 
Końcówki drążków kierowniczych. I amorki pewnie na nowe
  
 
Stiffler - przeczytaj mój wcześniejszy post "Mecz dziura vs. końcówki drążków 1:0"
  
 
Dziekuje bardzo za odpowiedz
  
 
Chchialbym doradzic sie o porzadne sklemy z czesciami do Espero i wrasztatami.Ostanio wymienilem tuleje gumowo-metalo , o ktorych juz pisalem skasowali mnie w warsztacie na 90zl za strone czy to duzo???
  
 
podjechałem do CARMANA a tam krzykneli zawymiane :

200zł za 2 przednie amory
160zł za 2 silent blocki wachacza
60zł za 2 łączniki stabilizatora

razem 420zł od zajeb...... kasy

a części kupiłem za :314zl
amory 240zł gazowe kayaba 2szt
łączniki 36zł 2szt
silent blocki 38 zł 2 szt

+ 50zł zbieżnośc a wymieniłem sam
  
 
Sprawdzić musisz końcówki drążków-to racja ale zainteresuj się też poduszkami gumowymi trzymającymi silnik.zerwane dają takie efekty na np.tarce.