[MAG] Szukam pomysłu na tylne lampy w Mk7 hatchback - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Albo próbować jakoś wymodzić białą górę i czerwony dół, nie koniecznie taki clear Robią całe białe lampy na tył do mkVII?

Edit: Eeeee, kija, przecież mkVII ma zupełnie inny układ świateł niż mkV.... Ale można być coś nad tym podumać, mimo wszystko.... albo odwrotnie, albo podmienić miejscami....

  
 
jesli juz to czerwona gore i bialy dol, bo kierunki sa na odwrot niz w mkV jak do tej pory nie spotkalem sie ani z bialymi ani z dymionymi.. moze kiedys sie pojawia
  
 
No to kicha

Jak wymyślę coś nowego to napiszę
  
 
zawsze mozna machnac caly czerwony clear
  
 
Trochę z Amerykańska, ale czemu nie

Kupić lampki używane jakieś i kombinować można, ale wygładzenie szkła od wewnątrz to raczej z góry jest skazane na niepowodzenie... A szkoda, bo Efekt mógłby być ciekawy
  
 
trzeba sprobowac i tyle..
  
 
Eeee MAG my....ślałem ze do kombicy.

Ostatnio zauważyłem też takie, które kiedyś Ci pokazywałem (okrągłe) i traakie (coś ala Octavia)

http://www.allegro.pl/item272571210_ford_mondeo_lampy_tylne_red_white_clear.html

  
 
A jakby wziąć szkło z lexów, dać wnętrze od MK7, ale pochromować je w dwóch kolorach?
Co do polerki szkieł plastikowych, to się da bez problemu. Niestety później trzebaby pokryć to specjalnym lakierem. Jak Maćku będziesz potrzeboski na takowe działania, to napisz na priva.
  
 
Cytat:
2007-12-19 08:33:41, surec pisze:
A jakby wziąć szkło z lexów, dać wnętrze od MK7, ale pochromować je w dwóch kolorach? Co do polerki szkieł plastikowych, to się da bez problemu. Niestety później trzebaby pokryć to specjalnym lakierem. Jak Maćku będziesz potrzeboski na takowe działania, to napisz na priva.



ja bym nie kombinował z kolorami
  
 
Cytat:
2007-12-19 08:41:47, Sinuspi pisze:
ja bym nie kombinował z kolorami


a czemu?
  
 
Cytat:
2007-12-19 08:47:37, surec pisze:
a czemu?



kombinacuyje, Policyje, mandacyje
  
 
ale przecież świeci tylko żarówka, a kolor będzie taki jak być powiinien...
A końcu te clary czarno-białe z Bemki też mają homologację...
  
 
Cytat:
2007-12-19 00:45:30, Wojo pisze:
Tak, coś w ten klimat, cleary. Coś takiego: BMW. Nie widziałem takich, a zawsze były dla mnie naj....



No właśnie dokładnie coś w tym stylu myślałem

Te lexy które wkleiłem, gdyby powiedzmy całą górę zrobić na czerwono, a dół delikatnie przydymić

Tylko kurczaki ten przecimgielny w klapie - ni jak nie mogę z nim nic sensownego wymyślić
  
 
ja mam pewna koncepcje jeszcze nie wiem jak to wykonac ale pomysle cala lampa czerwona oprocz wstecznych chodzi mi dokladnie o to aby nie bylo widac tych paskudnych paskow w dolnej czesci lampy. Wsteczny byłby zupełnie bialy tez bez paskow
  
 
Cytat:
2007-12-20 07:04:21, Matys318 pisze:
ja mam pewna koncepcje jeszcze nie wiem jak to wykonac ale pomysle cala lampa czerwona oprocz wstecznych chodzi mi dokladnie o to aby nie bylo widac tych paskudnych paskow w dolnej czesci lampy. Wsteczny byłby zupełnie bialy tez bez paskow



No nie wiem czy to do konca legalne.... bo kierunek chyba powinien byc zolty....moga za to mandat wlepic...
  
 
mandat to moga wlepiac... gorzej z utrata dowodu
  
 
Cytat:
2007-12-23 18:46:22, Dziekan0 pisze:
No nie wiem czy to do konca legalne.... bo kierunek chyba powinien byc zolty....moga za to mandat wlepic...


Ja prysnełem tylnie lampki motipem czerwonym i lampa jest teraz jednolicie czerwona, ale wstek swieci na bialo a kierunek na pomaranczowo, dałem dwie warstwy i po każdej patrzyłem jak swięca lampy.
  
 
tez tak chyba zrobie Panie Mateuszku
  
 
To wpadaj do mmz jeszcze mi zostało tego motipa
  
 
to dzwon kiedy masz czas..