Oświetlenie bagażnika - orion - jak?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak to ma być w orginale? ja mam takie coś tej chwili :
Free Image Hosting at www.ImageShack.us


i nie wydaje mi sie żeby to tak miało być w orginale czego tam brakuje? wydaje mi się że powinien być taki ala kosz plastykowe coś.. ma ktoś fotke tego miejsca? pozdrawiam
  
 
W tym prostokątnym otworze z podgiętymi blaskami siedzi plastikowa lampka taka jak w bagażniku w escorcie.
  
 
hmm... musze pojeździć po szrotach.. dzięki!
  
 
gdzieś mi sie chyba wala po piwnicy, jak znajdę to Ci oddam
  
 
dzięki, odezwij sie na pirv jak byś znalazł! pozdro
  
 
Cytat:
2007-06-24 16:27:01, Blazey pisze:
W tym prostokątnym otworze z podgiętymi blaskami siedzi plastikowa lampka taka jak w bagażniku w escorcie.


U mnie własnie siedzi taka lampka ale nie chce się świecic(żarowkę oczywiście sprawdzilem)co może być przyczyną?
  
 
Cytat:
2008-03-05 08:24:08, MARAS-1999 pisze:
U mnie własnie siedzi taka lampka ale nie chce się świecic(żarowkę oczywiście sprawdzilem)co może być przyczyną?


Na listwie bagażnika jest taka listwa z miedzianymi stykami ten po prawej stronie jak go naciśniesz to powinien się uginać i wracać z powrotem do góry. Bardzo często się to zacina - spróbuj rozruszać ten przycisk, jeśli nie pomoże to trzeba wyjąć cały ten element i oczyścić.
  
 
Nistety u mnie niema tego elementu wogóle pewnie wersja CL niemiała tego .Lampka jest a przewody idą gdzieś do środka do kabiny - dziwne
  
 
Cytat:
2008-03-05 11:23:09, MARAS-1999 pisze:
Nistety u mnie niema tego elementu wogóle pewnie wersja CL niemiała tego .Lampka jest a przewody idą gdzieś do środka do kabiny - dziwne

Hm.. bardzo dziwne kosmos. to jak ma sie załaczać skoro niema łacznika tego na listwie??? moze ktoś to przerabiał jakoś??
  
 
panowie to jest sedan, w sedanie czujnik jest w zamku klapy.
  
 
Cytat:
2008-03-05 16:37:25, fryszard pisze:
panowie to jest sedan, w sedanie czujnik jest w zamku klapy.

UUUUpss..!!!!!!!!!! A to sorki Się rozpędziłem

[ wiadomość edytowana przez: MK5_essik dnia 2008-03-05 16:56:01 ]
  
 
Cytat:
2008-03-05 16:37:25, fryszard pisze:
panowie to jest sedan, w sedanie czujnik jest w zamku klapy.


Może coś bliżej na ten temat
  
 
UP. Za ch... nie mogę stwierdzić czemu nie działa oswietlenie bagażnika
  
 
Czujnik jest z lewej strony przy zawiasie klapy, musi tam być.
  
 
Dzięki.Wyczyściłem naoliwiłem zameczek i wreszcie działa.