Spotkanie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chcę poznać nowych ludzi mieszkających w trójmieście, posiadam samochód marki Lada 2101 z 1975 roku i proszę o kontakt osoby z trójmiasta w celu ustalenia spotkania w Gdyni na Skwerze
  
 
No pieknie))Jeszcze lepsza niż moja(TZN.O ROK STARSZA
Gratulacje - coś mi sie zdaje panowie ,że niedługo oprócz kacika 4x4 bedziemy miec całkiem spory kacik "youngtimer'ów"
Masz jakieś fotki???ajki mas w tym silnik???No i wogóle pisz o swojej maszynie , bo w klubie mamy tylko jeszcze jedną 2101 - Andrzeja z Krakowa
Ale sie chłopaki ucieszą - czytaj o ich spocikach w wątku pod tytułem "spotkania dla trójmiasta" lub cos w tym stylu.
Witam w Klubie
Paweł
  
 
Czyżby pojawiła się już druga w Klubie "kopiejka" oprócz mojej?
To świetnie!!! W jakim masz ją stanie, może masz jakieś sprawdzone dojścia do części do tego modelu (chodzi mi o takie rzeczy jak zderzaki, kierunkowskazy itp. części występujące w tym modelu).
Pozdrawiam
Andrzej
  
 
[quote]
2003-07-01 17:20:07, LINCOLN pisze:
Chcę poznać nowych ludzi mieszkających w trójmieście, posiadam samochód marki Lada 2101 z 1975 roku i proszę o kontakt osoby z trójmiasta w celu ustalenia spotkania w Gdyni na Skwerze. Mój tel.058-620-81-05 lub 0507-784-435. Pozdrawiam Łukasz
  
 
Paweł, czy na pewno chodziło Ci o "youngtimery"???? Pytam bo nie widzę żadnej żółtej twarzyczki w tym miejscu w Twoim poście, a jestem na tyle niedomyślny że nie wyczuwam żartu
Andrzej
  
 
Hehe tak jest - o youngtimery, choc ja osbiscie się chyba zaliczam juz tez do tej grupy . No dam Ci tę twarzyczkę
No ale nie zaśmiecajmy koledze wątku))
  
 
Hej, Paweł!
Co to za sprzę kupiłeś?
Gdzie i kiedy?
znowu przegapiłem coś
  
 
A może jednak chodzi o "oldtimery"????
  
 
Andrzejku - dla mnie to obojetne ,ale ostatnio wertuje dosc intensywnie różne, rózniaste gazety o starych samochodach i zauważylem,ze wyodrebniła sie grupa starych (no powiedzmy nie takich, które maja piećdziesiąt lat) samochodów z okresu lat siedemdziesiatych i nawet poczatku lat osiemdziesiątych określanych własnie takim mianem. Mysle,ze nasze maszyny własnie temu (bardzo zresztą sympatycznemu) określeniu - odpowiadają. dlatego tak napisałem . ALe jak chcesz moga byc oldtimery))
Tak na boku - kupę ciekawych rzeczy mozna w takich gazetach znaleźć - niewstety- wiekszośc to wydawnictwa niemieckojezyczne więc raczej obrazki można poogladać(przynajmniej jak dla mnie), choc troche jeszcze niemiecki pamietam))
PUN- ano widzisz - kupiłem))
No i jak Ci sie podoba???wiecej zdjęc na galerii klubowej albo w wątku pt. "ZAKUP stulecia do mojej nowej LADY" Jesłi chcesz - zobacz)Podobna do TWojej))
Paweł
  
 
A to sorki, nie zauważyłem skrótu myślowego . Zresztą to i tak niewazne, stare typy Ładzianek są poprostu piękne.
Andrzej
  
 
Ale wracając do zasadniczego wątku to może by nasz nowy kolega się bardziej ujawnił, może uzupełnił profil, może wrzuciłby jakieś fotki.
Andrzej
  
 
Witam...
grupa z 3miasta rośnie... fajnie, ale widze Lincoln, ze tych od 21072, to nie chcesz poznac, o zdrajco , nas jest najwiecej
  
 
Witam... Ups troche nie doczytałem.., witamy nowego kolege... , masz z naszej grupy najstarsze autko... najwięcej nas tutaj ma 2107, jest jedna 110, ale chyba zadnej Samary zrzeszonej
to masz prawdziwego weterana, moze taki niebieskawy metalic?
wypatrzyłem niedawno, na Witominie taki stawał, na uczniowskiej, nawet chciałem go skontaktowac z naszym prezesem, bo szukał klasyka dla siebie...
a spot organizujemy w najblizszy weeknd, poczytaj watek spoty dla trójmiasta..., na pewno poznasz częśc naszej grupy...
  
 
Pawle!
Baaardzo mi sie podoba! Bardzo ładnie utrzymane wnętrze (wysprzątane[?])!
Dobrze, że przybywa klasyków w Klubie! Jak stanę obok Twojej, to wtedy dopiero będzie widać tę paletę odcieni czerwonego na mojej blasze...
Lincoln! masz wogóle chyba najstarszy sprzęt, tylko nie piszesz, czy jeździ???
Pozdro!
Pón
  
 
Jeśli kolega mówi, że dojedzie na spocik na skwerze kosciuszki w Gdyni - to znaczy ,ze jeździ))
Pozdrówka
Pawel
  
 
Sorry, ze nie na czasie, ale wlasnie dokopałem sie do komputera i nadrabiam zaleglosci.

2101 Lincolna jest naprawde piekne i jak obaj z Mirkiem je zobaczylismy od razu był komentarz, ze Paweł sie zzielenieje z zazdrosci)) Dodam, ze 2101 jest krwisto czerwona i węgrzy wysiadaja Moze Lincoln ma rtoche zaniedbany motor, ale wszystko w swoim czasie. On ja kupił za 250zl, a jak do tej pory wpakował 5000zl. Podziwiam. Cos czuje, ze to jeszcze nie koniec.

Z tego co widziałem to na poczatek kłaniaja mu sie pierscienie i uszczelnienie silnika. No coz - stary samochod = drogi samochod