Głośnik LANZAR MAX 12, 1000W

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam miał ktos do czynienia z tym głośniczkiem LANZAR chcialbym spodlaczyc to pod ten wzmacniaczCARPOWER i zabudowac w skrzynie


[ wiadomość edytowana przez: Matys318 dnia 2008-01-17 14:55:16 ]
  
 
ja mam tylko 10" gra ok pod wzmakiem blaupunkta gta 4100
  
 
Cytat:
2008-01-17 14:51:56, Matys318 pisze:
Witam miał ktos do czynienia z tym głośniczkiem LANZAR chcialbym spodlaczyc to pod ten wzmacniaczCARPOWER i zabudowac w skrzynie [ wiadomość edytowana przez: Matys318 dnia 2008-01-17 14:55:16 ]



Miałem taki zestaw, nieźle rzuca mięchem , zresztą ten duet jest sprawdzony i polecany na elektrodzie
  
 
ja wlasnie kupilem taki glosnik i czekam na niego a ten wzmacniacz to podobno bardzo dobre rozwiazanie do niego i sam mam zamiar na taki pozbierac, albo wzmacniacz Lanzara tez kupie:]

duzo na temat tego glosnika znajdziesz na elektroda.pl, podobno mozna wycisnac z niego 134dB
  
 
MOge ci sprzedac mojego lanzara 231 400Rms
  
 
eee, chce cos lepszego juz kupic
myslalem nad np takiem: LANZAR albo takie JL Audio albo
Pioneer


[ wiadomość edytowana przez: pytlar dnia 2008-01-17 17:15:22 ]
  
 
no to sobie zakupilem głosniczek zobaczymy co i jak pytlar Lanzar jest dobry
  
 
241 jest całkiem dobry i mocny, używam go już kilka lat i nie zawiódł mnie ani razu, za używany dałem 700zł teraz nowe można taniej kupić. Generalnie sprzęt super, choć bezpieczniki ma tylko 15A więc na pewno nie wydusi tyle mocy ile podają.
Do skrzyni którą mamy w bagażniku niestety jest już za słaby ... ale na inny nie ma na razie kasy. Ja to bym zachorował na
TEGO ech ...
  
 
Witam
Na dwóch takich lanzarach składałem skrzynie BR do golfa 4.
Szczelinowe porty br , poj. jednej komory 47 litrów i strojenie coś ok. 30 Hz ?? ( nie pamiętam dokładnie).
Zasinone to było Blaupunktem :/ niestety nie potrafie powiedzieć jakim.
Efekt?
Na małym Vol. Bass schodził bardzo nisko.
Natomiast na wyższych obrotach...
Ten golf Iv jeszcze nigdy tak bardzo nie chciał się rozpaść na kawałeczki.
Nie wiem jak to wszystko chodzi teraz kiedy koleś rozchodził te głośniki ale podejrzewam że przecudnie.
Ja też planuje zrobić sobie zabudowe na Max-12 Ale to dopiero jak skończe skrzynke z sqx 3500.
Ogólnie??
Poleciłbym ten głośnik ze spokojnym sumieniem.
A co do car powera?? Da rade tylko z nim uważaj kumpel spalił takiego JBL-a w E klassie KLIK
z jego pomocą.
Pozdrawiam