Hamster SPAMER!!!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
To jest post by nasz szanowny MISTRZ SZYNKI nie SPAMOWAL
  
 
  
 
YYYYY mowa o tym tu




  
 
HAHAHAHA
  
 
raczej o tego



pozdro
harlej vel komarek
  
 
oj dziekuje bardzo panowie, ale nie trzeba bylo naprawde nie trzeba...wiedzialem, ze wojna z zolwikiem bez echa sie nie obejdzie, ale zeby zaraz cale OKP mna sie tak inetresowalo.... milo byc zauwarzonym tylko male sprostowanie dla szanownego kolegi harlej to jest jezyk a wtym watku albo chomiki albo szynka pozdrawiam i czekam na kolejne propozycje moich wcielen
  
 
Co prawda dla kota, ale dla BIG chomika się nada, bo ma dość dokładną regulacje

  
 
eee, tez mi cos z tym nie pasowalo ale wyszukalo pod chomikiem, wiec cos w tym musi byc to pewnie chomik w przebraniu a tu cos w ramach poprawy

pozdro
harlej vel komarek
  
 
zolwik nic sie nie strachaj...Ciebie tez przerobimyi bedziesz jeszcze szybszy

[ wiadomość edytowana przez: chimik dnia 2006-05-04 11:09:03 ]
  
 
Nawiazujac do tematu TU macie wiecej HAMSTEROW

  
 
szalejecie chlopaki szalejecie jestem ciekaw konfrotacji zlotowej... ale czekam na dalsze ciekawostki z zycia Chomika
  
 
jako ze to moj watek dzieki zolwikowi w sumie to sie tu pochwale, ze dzieki uporczywym proba, oparciu sprawy o bufet (zlotowy) i wstawiennictwu wladz OKP mam wreszcie poprawny NICK czyli jak widac chomiki zeby mi juz wiecej zadnych niedomowien nie bylo



[ wiadomość edytowana przez: chomik dnia 2006-06-02 12:06:52 ]
  
 
gratulacje, w końcu normalnie
  
 
a podziekowal podziekowal
  
 
boshe i znowu sie zacznie spamowanie!!!!!!!!!!!! tylko ze zamiast chimika bedzie chomik :/ jak pech to na calego cieszymy sie razem z toba siersciuchu
  
 
a tutaj przeglad wcielen chomika okraszonych mila dla ucha muzyczka chomik's story
  
 
widzisz skorupo jakie chomiki to madre i zdolne zwierzeta
  
 
Ja tam chomika amietam takiego

  
 
Gerrif_Newell nie bylo tak zle... w sierpniu moze byc podobnie u scoodiego