Moje dwie Camry. - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco


....a od kiedy w ASO sami malują samochody
  
 
Z farbą to zwykle chyba się robi tak, że ściąga się np. klapkę od wlewu paliwa, idzie się z nią do sklepu z lakierami/farbami i tam dorabiają podobny kolor.
Może być problem jeśli np. miałeś kiedyś malowane auto i tył (tam gdzie jest klapka) jest w nieco innym odcieniu niż zderzak.
Może jeszcze ewentualnie na podstawie numeru nadwozia coś by się dało wyprodukować.
  
 
W ASO dostaniesz jedynie pędzelek do zaprawek.

Jedź do kolesi, co zajmują się farbami, zrobią Ci spray 400ml za paredziesiąt złotych.

pzdr
  
 
To będę musiał pojechać do kolesi od tej zabawy, ale chyba zrobię to po zimie. Od razu dwa zderzaki pomaluje. A to jakoś jakimś sprayem granatowym zamaluje...
pzdr
  
 
taki szpraj to ja kupiłem na allegro
po numerzu lakieru i roczniki bardzo ładnie dobrali
użytkownik ecolack
za bazę, podkład, bezbarwny- wszystkie 3 w szpraju, odtłuszczacz i papier scierny zapłaciłem co koło 60 zł
  
 
Pomalowana ?
  
 
Cytat:
2008-12-16 11:25:40, marcinm pisze:
Pomalowana ?



Pomalowana...czarną farbą narazie żeby nie było widać białej plamy spray podobnego koloru będę miał za nie długo
  
 
Muszę coś napisać, żeby temat nie spadł za nisko
Dzisiaj rano zastał mnie taki widok
A tak w ogóle to zbliża się drugi rok Camry u mnie Za nie długo oleum i jazda dalej
  
 
Fajnie wygląda w zimowej scenerii
  
 
Dzisiaj drogi u mnie wyglądały tak:
Nie trzeba mówić jak się jeździło :/ a i oczywiście pługów 0
  
 
u mnie było podobnie.
...a jak wracałem z Rzeszowa, to nawet ambulans w rowie widziałem.
więc chyba było ślisko




[ wiadomość edytowana przez: Talus dnia 2009-02-15 21:26:32 ]
  
 
Wdać u Was to tylko lekko przypruszyło bo nawet trawka wystaje. Ale na pewno była ślizgawka niezła.
W Bielsku napadało przez piątek i sobotę ponad pół metra śniegu. Teraz znowu sypie. Mój pies miał problem na spacerze bo ledwie mu głowa wystawała Drogowcy niestety śpią, ciecie również. Drogi i chodniki białe, żeby zaparkować trzeba najpierw pomachać łopatą.
  
 
dziadek_tadeusz te zdjecia to pełen luz chcialbym miec takie drogi dojazdowe, U mnie kolo domu z za bandy sniezne droga dobrze zamiatana ale nawiało mi kolo okna ok. 3m sniegu heheh.
  
 
Kilka fotek "mojego" innego dupowozu Mam nadziej, że bana za to nie będzie
Mały opis: 1,6 + podtlenek LPG, centralny zamek, zamykany schowek, regulacja wysokości pasów



  
 
fajna faktura asfaltu
  
 
Niezle dwojka, troche terenowa . Poloz wycieraczke na plasko bo razi , ta naklejka diabelka to tez gustowny dodatek , lampki tylne lepsze by byly bialoczerwone lub lekko dymione.

Pozatym pare zabiegow i bylaby niezla furka
  
 
To nie Golf !! Spojlera nie ma

pzdr
  
 
Cytat:
2009-03-16 23:13:43, CzapCzap pisze:
Niezle dwojka, troche terenowa . Poloz wycieraczke na plasko bo razi , ta naklejka diabelka to tez gustowny dodatek , lampki tylne lepsze by byly bialoczerwone lub lekko dymione. Pozatym pare zabiegow i bylaby niezla furka



Nie będę się bawił w jakieś kładzenie wycieraczki bo po co? Szybszy nie będzie a diabełka to mój brat naklejał, a lampy to są o niebo lepsze od białych bo takie mają wiejscy tjunerzy a to pełna seria
  
 
Jak tam wolisz, ale chwila roboty a wyglad o wiele lepszy
  
 
Cytat:
2009-03-17 02:31:44, marcinm pisze:
To nie Golf !! Spojlera nie ma pzdr



A po co ma miec ?
Ma za to z przodu łyzke