Avensis - Pigletta - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2007-12-30 01:07:51, Pigletto pisze:
Sedanomaniak ;P


ale tutaj co do sedana Miśka popieram
  
 
Pyrek : do "niuansów" LPG dorzucam luzy zaworowe, a raczej ich brak

Szczegóły u mnie w wątku

pzdr
  
 
Cytat:
2007-12-30 01:06:31, Pigletto pisze:
Dziś byłem w ASO w Katowicach na przeglądzie no i jedyna rzecz która wyszła, że jest do zrobienia to poduszki tylnego stabilizatora. Poza tym można powiedzieć że jesli chodzi o zawieszenie nic do zrobienia na teraz nie ma. Siły hamowania dobre i równomierne, amortyzatory są w dobrej kondycji, zbieznosc tez ok. Ogólnie stwiedzono że auto jest w porządku



Hehe - z jednej strony cieszę się, że wszystko o.k. , z drugiej - amorki i hamulce nowe, zawieszenie przejrzane ma przeglądzie - zdziwłbym się, gdyby było inaczej....
Z wydechem "nie trafiłem" - wyczytałem tam gdzieć w "mądrych" testach via net i tak "strzeliłem"....
  
 
gratulacje fajny wozik i kolor jedyny sluszny
szkoda ze nie sedan )))))
swoja droga rozumiem, mi tez juz brakuje miejsca, szczególnie jak podróżuje gdzies z żoną, albo na ryby
  
 
Napiszę krótko

Z A W A L I S T A ! ! !
  
 
Cytat:
2008-01-05 13:50:01, marcin032 pisze:
Napiszę krótko Z A W A L I S T A ! ! !


Mam nadzieje ze to pozytywne okreslenie

Dziś pierwszy raz ją umyłem. Na stacjach benzynowych, ze względu na mróz, nie ma pojemniczków z wodą a przez boczne szyby już niewiele widziałem
Była tak brudna że w sumie przydałoby się umyć jeszcze raz, ale nie chce mi się, zwłaszcza że przy tej pogodzie pewnie za chwile znowu będzie trzeba zgadywać jaki to kolor
  
 
Cytat:
2008-01-05 14:33:52, Pigletto pisze:
Mam nadzieje ze to pozytywne okreslenie



Najzupełniej

I fajnie, że w jedynie słusznej wersji nadwozia

Co do mycia, to swego dziś pod sklepem nie poznałem, taki brudny
  
 
Przybyłem, zobaczyłem...

Bardzo fajne autko, siedzi się niżej niż w Camry, bardzo porównywalnie z Cariną E, a miejsca na nogi jest więcej niż w Camry fabryka daje.

Cóż można napisać więcej o aucie, co ledwo dotarte jest...

Poza tym średnio był czas na dokładniejsze oględziny - muszę się kiedyś za dnia pojawić

pzdr
  
 
Cytat:
2008-01-15 15:20:32, marcinm pisze:
Przybyłem, zobaczyłem... Bardzo fajne autko, siedzi się niżej niż w Camry, bardzo porównywalnie z Cariną E, a miejsca na nogi jest więcej niż w Camry fabryka daje.


Hm... ze nizej niz w Camry to nie zauwazylem. W sumie po Corolli to i tak juz jest wysoko.

Cytat:
Cóż można napisać więcej o aucie, co ledwo dotarte jest... Poza tym średnio był czas na dokładniejsze oględziny - muszę się kiedyś za dnia pojawić pzdr


No trzeba sie jeszcze przejechac itd.
  
 
Cytat:
2008-01-15 23:34:23, Pigletto pisze:
No trzeba sie jeszcze przejechac itd.



a chętnie, chętnie

pzdr
  
 
A ja myślałem, ze to miał być prezent dla Madzi a tu dałeś się jej tylko raz przejechać


Cytat:
2007-12-29 22:36:57, MisiekII pisze:
Bardzo fajne autko. Doradzałem kiedyś rodzicom ... sedana


Iiii Cię nie posłuchali i kupili .....

  
 
Cytat:
2008-01-16 00:38:27, looqasch pisze:
A ja myślałem, ze to miał być prezent dla Madzi a tu dałeś się jej tylko raz przejechać


W prezencie dostała... radio
  
 
Cytat:
2008-01-16 07:38:01, Pigletto pisze:
W prezencie dostała... radio


tylko radio........................
  
 
eee no widze jakieś zmiany u klubowiczy fajna ave i oby słuzyła bezawaryjnie jak najdłuzej

gratki sie wam nalezą
  
 
Cytat:
2008-01-21 13:39:50, sterciu pisze:
eee no widze jakieś zmiany u klubowiczy fajna ave i oby słuzyła bezawaryjnie jak najdłuzej gratki sie wam nalezą


Dzięki

Wczoraj zatankowałem i wyszło że na benzynie spaliła 8,9 l/100 km czyli wg. mnie całkiem nieźle
  
 
Całkiem w normie, z Camry miałem średnie 10,16

pzdr