Gdzie kupic

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
Zdalem maturke, zdalem na studia, starzy sie ucieszyli i kupują mi fure. Pytanie: są jakieś 2107 na giełdzie w Słomczynie? Najlepiej 1.3+lpg 88-93 3000zl max. Wie ktoś może gdzie w Warszawie lub okolicach i najlepiej w komisie stoi taka? Słyszałem że w Słomczynie strasznie okradają ludzi i wogóle jakoś nieprzyjemnie jest- byl tam kiedyś ktoś z Was?
 
 
hmmm
ja myślę że najlepiej po ogłoszeniach szukać
za 3000 powinieneś kupic auto w rozsądnym stanie
  
 
i raczej chyba nie na giełdzie, a z ogłoszeń. Na giełdzie jest większe prawdopodobieństwo że trafisz na handlarza, który w progi betonu powlewał. Co nie znaczy że taki nie trafi się z ogłoszenia.
  
 
po prostu szukaj i badz czujny jak wiewiorka podczas rui....

na gieldzie nie kupuj, najwyzej umow sie z gosciem na inny dzien i ogladaj na spokojnie, bez emocji i prtzypadkowych widzow i doradcow (oni czesto dzialaja w porozumieniu ze sprzedajacym - ja sam zatrudnialem rodzinke i kolegow - jako potencjalnych innych zainteresowanych

no i jak nie opchnie na gieldzie, to moze i w temacie ceny rura mu zmieknie....

adasco
 
 
TAK JAK ADASCO NAJLEPIEJ TYLKO OBEJZEC A POTEM WZIAC NAMIARY I UMOWIC SIE NA POPOLUDNIE LUB NASTEPNEGO DNIA,
KRADNA ALE RACZEJ W ALEJKACH Z ZACHODEM ( POPROSTU SIE JEDZIE Z NAJWYZEJ 300PLN I NIE MAJA CO KRASC I W TLUMIE BYC 2-KROTNIE BARDZIEJ UWAZNYM ZWLASZCZA JAK TLUM SIE ROBI NAGLE) , JEST TEZ KOLES Z CZESCIAMI DOSC TANIMI (2 RZADEK ROWNOLEGLY DO JEZDNI OD STRONY GROJCA LUB JAK KTO WOLI OD STRONY PSOW I KOTOW 3 LUB 4 STANOWISKO,ALE TO CHYBA NA PRZYSZLOSC SKORO KUPUJESZ ŁADNĄ) . POWODZENIA. JAK COS TO MOGE OBJASNIC SKROT JAK OMINAC KORKI (MNIEJ WIECEJ ALE SIE CALY CZAS JEDZIE)

Artur, bardzo proszę nie KRZYCZEĆ...
Góral
  
 
ok dzięki za odpowiedzi!
W ogłoszeniach mały wybór a nie chce mi się np. jechać do Gdańska bo fajnie brzmiało ogłoszenie i zobaczyć kupe dziur i rdzy...
P.S. Szukam 2107 '90-93 1.3+lpg max 2700zl bez dziur i w dobrym stanie
 
 
No to przez dobę znacznie Ci wymagania wzrosły , już nie 3000 ale 2700 i rocznik już nie 88-93 ale 90-93. I jeszcze ten gaz, być może Ci się uda ale napewno będziesz się musiał trochę natrudzić.
Andrzej