Trzymanie przycisku od elektrycznych szyb

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam 5 letnią Corollę. Jakiś czas temu zauważyłem, że by móc zamknąć bądź otworzyć szybę muszę trzymać przycisk otwierania(zamykania) szyb. Wcześniej było tak, że drobny ruch na klawiszu powodował samoistne zamykanie (otwieranie) szyb. Zmiana wystąpiła po stronie kierowcy i w tylnej prawej szybie. Gdzie zaistniał problem? Kto podpowie?
  
 
się coś rozkodowało, spuść szybę do dołu a potem zamknij cały czas trzymając przycisk, przy czym trzymaj go jeszcze trochę po zamknięciu (np. policz do 5) to się znowu zakoduje i będzie jeździć po 1 naciśnięciu
  
 
Jak dla mnie to auto masz jedynie w szybie kierowcy (tzn ze nie musisz trzymać jak podnosisz lub opuszczasz) pozostałe szyby tego nie mają więc jak dla mnie uszkodzenie może dotyczyć tylko szyby kierowcy ew dociskaj mocniej przycisk jak nacisniesz lekko to otwiera sie tylko trochę i to jest chyba normalne...
  
 
Jak dla mnie to auto masz jedynie w szybie kierowcy (tzn ze nie musisz trzymać jak podnosisz lub opuszczasz) pozostałe szyby tego nie mają więc jak dla mnie uszkodzenie może dotyczyć tylko szyby kierowcy ew dociskaj mocniej przycisk jak nacisniesz lekko to otwiera sie tylko trochę i to jest chyba normalne...
  
 
Pankuba, Twoja rada pomogła. Dzięki za pomoc. Pozdrawienia.
  
 
nie za ma co