Nasza Klasa - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2014-02-26 19:48:37, storm pisze:
aj tam aj tam



co za aj tam aj tam ??

Wywalasz jęzor a to moze się zle skonczyc dla niego . Nozyczki mam pod ręką .

Suchy , nawet do reklamy to mi to nie pasuje .
  
 
nozyczki to możesz mieć ale trzeba mieć jeszcze refleks
 
 
ja miałem zawsze dobry refleks , juz kilka razy kiedys omało nie straciłas języka

Ale obiecuje ze jak go ciachne to zapekluje w słoik i postawie gdzies na widoku jako relikwie


ech.... zapomniałem , starosc nie radośc więc musze potrenowac na czymś ten refleks faktycznie
  
 
A ja mam konto na NK i FB , tylko nie zaglądam tam z racji braku czasu i chyba tez braku chęci
  
 
na NK miałam Cie chyba nawet w znajomych
 
 
NK to juz relikt przeszlości , FB powoli tez się takim reliktem staje , juz wielu znajomych moich ktorzy mieli konta na FB polikwidowali je...
  
 
Nasza Klasa? To to jeszcze istnieje? Teraz wszyscy siedza na fb

w ogole czytalem ostatnio ze NK kupila jakas zagraniczna firma
  
 
no nie wszyscy, widzisz Sterciu uparty jak osioł nie ma konta na fb
 
 
Dokładnie , jam jest uparty jak osioł i nie mam konta na FB i nie zamierzam posiadać takowego . To upadnie tak samo jak wszystkie inne tego typu portale wczesniej czy pózniej .
  
 
sterciu takim tokiem myslenia to nigdzie by człowiek nie był... motonews tez kiedys zniknie... hmm nie, to zły przykład... jestem tu juz przeszło 10 lat i mimo roznych przerw jestem nadal wiec cbyba to bedzie istniało wiecznie
 
 
Tylko ze taka NK praktycznie juz nie istnieje , FB u nas jest popularne tak naprawde dopiero od 2-3 lat gdzie istnieje juz ponad 10 lat . Podobno najwieksza liczba uzytkowników przypadała na lata 2009-2012 i do tamtej pory spada na całym świecie , przynajmniej gdzies tak wyczytałem...

Motonews to jak dla mnie całkiem co innego , to sa fora tematyczne , mieszczą sie tu fora klubowe więc póki będą kluby istniec to i bedą te fora istnieć.


[ wiadomość edytowana przez: sterciu dnia 2014-06-01 12:22:21 ]