Szczęki hamulcowe do 1.4 "91

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czy ktoś konkretnie wie które szczęki pasują do tego modelu - 180 czy 203 - bo gdzie indziej tak jak i na tym forum znajduję różne wersje odpowiedzi na to pytanie

z góry wielkie dzięki
  
 
Najprościej zdjąć koło i zmierzyć zewnętrzną średnicę bębna i później odjąć jakieś 10 mm w przybliżeniu wyjdzie Ci jaką masz średnicę, ja w moim 1,4 MKVII mam te mniejsze i wydaje mi się że u Ciebie bętą te same czyli 180 mm ( 7"), większe występowały przy mocniejszych silnikach i prawdopodobnie w kombi.
  
 
jeżeli nie masz kombi luc absu to na pewno masz 180
  
 
Cytat:
2006-01-11 09:32:41, slawas1 pisze:
jeżeli nie masz kombi luc absu to na pewno masz 180



no nie, nie mam
dzięki
  
 
podpinam sie to postu, mam 1,4 94' i w sklepie maja dwa rozmiary mi sprzedali 203/38 ale w manualu pisze ze szerokosc powinna byc 29,6mm

to co w koncu ma byc, tylko prosze o jakis inny sposob sprawdzenia a nie odkrecenie kola i bebna i pomiary jakies bo na dworze to dzisaj raczej niemozliwe a garazu nie mam, przeciez to powinno byc gdzies podane, to gdzie jest blad w manualu czy w ksiazce z hamulcami u pana Kazia w sklepie?

pomocy

dzieki
  
 
koledzy czy nikt nic nie wie na ten temat? wiem moge sobie poszukac w innych postach ale nic konkretnego nieznalazlem, a moje pytanie jest konkretne, a odpowiedzi są juz dwie

prosze o pomoc