Archiwalne ogloszenia sprzedazy - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-05-27 14:23:10, KRZYSZTOFWS pisze:
Witam! W moim pojeciu koneser to osoba ktora chce jezdzic tak starym autem i jest zafascynowana ta marka. Co do wygladu to okresle go moze w skali uczniowskiej na 4+.Daleki jestem od ladowania grosza do przesady, w auto ktore sluzy na codzien do uzytku.



Jeżeli na 100% jesteś pewny że chcesz sprzedać tego Fiacika to daj znać jaka cena cię interesuje. Może ja go kupie i będziesz mógł nadal co jakiś czas zobaczyć swojego fiacika na ulicach naszego pięknego Wrocławia.
  
 
Jak możesz to podaj do siebie jakiś telefon czy cuś.
Będe mógł czy ja czy inne osoby się z tobą jakoś umówić.
P.S.
Nie wiem czy mój mail do ciebie dotarł?
Priv'a teoretycznie dostałeś - ale także brak odzewu.
Pozdrawiam.
  
 
org. temat wątku: Nowa dwururka do OHV do sprzedania

Witajcie,
Wróciłem właśnie z raju i mam do sprzedania dwururke do OHV wraz z kawalkiem rury marki Bosal(tak na oko ten odcinek ma z 1.80 m).
Wszystko jest nowe, wyglada bardzo solidnie i szlo do mnie przez 3 miesiace z Niemiec (oj daleko ta Polska, daleko).
Wiadomo oczywiscie, ze nie chodzi mi tu o kase tylko o to, zeby dwurura ta trafila do klasyka jakiegos, szkoda to ciąc czy przerabiac do DOHC, wiec jak ktos by chcial, to piszcie w temacie. Moge się też za coś mienic ewentualnie (najlepiej na nowa do DOHCa )

A tak wogole, to wielka ulga slyszec dzwiek silnika samochodu, a nie dzwiek silnika autobusu w samochodzie






[ wiadomość edytowana przez: kosa131 dnia 2008-01-06 23:57:39 ]
  
 
do jakiego OHV?
  
 
Do OHV 1.3 lub 1.6 z Mirafiori do 81 roku
  
 
org. tytuł wątku: SKZRYNIA IV 1600 OHV.....SPRZEDAM


Mogę opchnąc skrzynia z fiacika 131 1.6 OHV skrzynia w eleganckim stanie.Cena narazie 250 ale oczywiście do negocjacji.Jak przesadziłem z cena piszczie.Ale myślę że OK bo jes dobrz skrzynia

[ wiadomość edytowana przez: kosa131 dnia 2008-01-07 00:04:48 ]
  
 
Cytat:
2006-05-09 13:15:12, qdlacz007 pisze:
Mogę opchnąc skrzynia z fiacika 131 1.6 OHV skrzynia w eleganckim stanie.Cena narazie 250 ale oczywiście do negocjacji.Jak przesadziłem z cena piszczie.Ale myślę że OK bo jes dobrz skrzynia


ja za 500 zeta to kupiłem komplet kół 175/70 R14 (4szt.) silnik 1,6 ale DOHC i skrzynię biegów fiata 132- V kompletną i sprawną kupując wyceniałem tak : silnik 300 /skrzynia 100 /koła 100

[ wiadomość edytowana przez: automatic dnia 2006-05-09 13:29:16 ]
  
 
no faktycznie może przesadziłem ale myślę że 200zł do negocjacji jest OK
  
 
Przepraszam, wiem że to nieładnie komentować ogłoszenia, ale nie masz szans na sprzedaż IV za 200 zł. Już lepiej policz ile na złomie za to dostaniesz. Nie słyszałem jeszcze, żeby ktoś wkładał IV z własnej woli.
  
 
dzięki za radę...czyli niema szans zeby to sprzedać????
  
 
org. tytuł wątku: Mirka rozbitek do sprzedania


Sprzedam mojego 131, całego lub na części lub same papiery.
Zaparkowałem z impetem w Lagunie więc zderzak jest trochę bliżej przedniej osi .
Papiery w porządku, przegląd, ubezpieczenie do sierpnia, w dowodzie gaz i hak i pojemność 1300.

Jeśli kogoś jest zainteresowany to zapraszam.


[ wiadomość edytowana przez: kosa131 dnia 2008-01-07 00:08:05 ]
  
 
podeslij jakies zdjecia auta, napisz co to za model, rocznik, wyposazenie, co w niej moze byc ciekawego, ile to ma drzwi, jak mocno rozbite...
  
 
no ja tez bylbym zainteresowany zdjeciami. interesuja mnie tez papiery z tego autka. pozdrawiam
  
 
klamka tylnia prawa - poratuj
tylnia lewa lampka boczna
drązek panharda, bo moj juz spawany kilka razy...
napisz cos wiecej o samochodzie tak jak mowi mr Kosa
  
 
Ja wam napiszę coś więcej, bo wiem . To byłe 131 Supermirafiori '79 neutrino. Miałem je kiedyś kupić.
blachy - właściwie sama szpachla - wyglada nieźle, ale nie wiem, czy cokolwiek się nada - auto było polakierowane, ale drzwi to przestały się ładnie domykać ostatnio - moooże jakieś drzwi.
W moście podobnież coś gruchocze, skrzynka może być OK, raczej szumi na wałku.
Motor to wielka zagadka, Vmax 100 km/h, czy to 1.3 DOHC czy 1.6 nie wie nikt.
Gaźnik po regeneracji. Świeży parownik. Altek i rozjuśnik działąją.
Jest hak. Wnetrze w miare w porzo, raczej standard.

Ogólnie, to remonotować nie ma sensu absolutnie z powodu rdzy pod szpachlą, do wziecia moim zdaniem z części to, co napisałem wyżej. Papiery rzeczywiście fajnie. Pojadę tam może dziś lub jutro, to zrobię jakąś fote


  
 
Byłem oglądałem. Do uratowania prawy fotel, altek i rozjusnik, może motor ze skrzynią. Blacha tragiczna. Norbert ma jeszcze dwa koła od Poloneza z Kormoranami zimówkami 13 w stanie bdb do sprzedania.
  
 
jest tam jeszce rozporka na kielichy z przodu?
  
 
prostokątna rura bez śruby. Jest
  
 
org. tytuł wątku: 131 na czesci


W Miliczu (niedaleko Wrocławia) czeka na pocięcie na żyletki bardzo fajne 131. Jest kompletne, i chyba jest to wersja hamerykancka (ma takie amerykanckie zderzaki ale ja sie nei znam). Cała, kompletna, chyba 2.0 dohc. Jakby ktoś był zainteresowany to moze sobie podjechać i szabrować, tylko typ w którego to stoi taki troche dziwny, ale pewnie da sie dogadać. W końcu i tak te wszystkie auta ktore tam stoją czekają na kasacje.


[ wiadomość edytowana przez: kosa131 dnia 2008-01-06 23:55:06 ]
  
 
interesowalby mnei tylny zderzak wraz z amortyzatorami, przednie lampki obryzowe z blotnikow. Jesli drzwi sie do czegos nadaja to tez sa godne zainteresowania bo maja pancerne belki wzmacniajace. To 2 czy 4- ro drzwiowka?