Archiwalne ogloszenia sprzedazy - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jakby to było 2-d to juz by stało u mnie na podwórku
  
 
A mocno zgnite jest? I który to rocznik? (jakie ma lampy z tyłu, prostokątne, czy te takie dziwne, jak w pierwszej wersji?)
  
 
Org. tytuł wątku: f131 skrzynia 5ka ze skosnym drazkiem-potrzebuje ktos?


czy ktos potrzebuje taka skrzynie, stan sprawna mobilna, tyle o niej wiem, znajomy rozbiera 131 supermire 4drzwiowa {mk2} jakies tam detale listewki niektore lampy moze atrapa jescze sa ok reszta karoserii szrot totalny wnetrze zaniedbane itp. jesli ktos cos potrzebuje prosze dac znac.


[ wiadomość edytowana przez: kosa131 dnia 2008-01-06 23:52:15 ]
  
 
ile za skrzynie? a ile za chromowany zderzak ?

[pozdro]
Kamil131
  
 
nie wiem ile bylem tam tylko "przelotem" ale bede u znajomego wieczorem to zapytam, zderzaki zdaje sie byly pomalowane na czarno
  
 
Chromowana wajcha do ręcznego ??
  
 
hhmmmmm nie wiem, popatrze wieczorem
  
 
Dajcie spokoj z chromem w Supermirafiori

  
 
interesowalyby mnie listewki, o ile montowane sa na przetloczeniach. Jesli nad lub pod przetloczeniami, to mnie nie interesuja
  
 
wiec tak, zderzaki to szrot, szkoda glowy sobie nimi zawracac, za skrzynie wola 180 zlotych popytalem sie jeszcze raz o stan skrzyni, znajomy twierdzi ze jest ok tylko wyje na wstecznym hmmm kazda wyje bo ma proste zeby na wstecznym biegu nie?, dzwignia recznego plastikowa, listewki sa montowane dokladnie w przetloczeniu takie jak szukasz kosa, napisz mi tylko jak je zdjac z auta bez uszkadzania i bez siedzenia nad tym pol dnia
  
 
Cytat:
2006-08-28 23:53:00, Bart128 pisze:
listewki sa montowane dokladnie w przetloczeniu takie jak szukasz kosa, napisz mi tylko jak je zdjac z auta bez uszkadzania i bez siedzenia nad tym pol dnia



podwazajac wkretakiem. Listewki zejda cale, najwyzej polamiesz spinki Ale jakby udalo sie jakims cudem zdjac w calosci pare spinek, bede dzwieczny
  
 
Bart 128 < Potrzebuje 3 zakonczenia listew bocznych(te krótkie) + 3 spinki odezwij sie czy masz

K131

[ wiadomość edytowana przez: Kamil131 dnia 2006-09-02 21:30:59 ]
  
 
Bart 128 < Potrzebuje 3 zakonczenia listew bocznych + 3 spinki odezwij sie czy masz

K131
  
 
org. temat. wątku: [S]sprzedam błotniki przednie

Sprzedam błotniki przednie do 131 mirafiori.
Błotniki wykonane jako laminat z żywicy epoksydowej.
Dziewicze nie montowane. Przeleżały w garażu już wystarczająco długo.Może komuś się przydadzą do odbudowy pięknego autka.
Myslę że 150 zł za obydwa chciałbym wziąć.

[ wiadomość edytowana przez: Blady dnia 2006-09-19 23:26:45 ]
[ powód edycji: S!!!!!!!!!! ]

[ wiadomość edytowana przez: kosa131 dnia 2008-01-06 23:29:29 ]
  
 
Gdzie mogę je zobaczyć ? Możesz machnąć info na priv jeżeli chcesz
  
 
  
 
org. tytuł wątku: Nowe lampy H4 prostokątne do 131 - do kupienia


LAmpy

[ wiadomość edytowana przez: kosa131 dnia 2008-01-06 23:33:03 ]
  
 
Aleś walnął linka . Nie wiem o co biega ale wyskakuje mi, że się muszę zalogować
  
 
Przepraszam.
Lampy
  
 
ja mam jedna taka uzywana w bdb stanie. jak ktos chce to oddam tanio