Gdzie zamontowac glosniki w 2107

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czy moze mi ktos zaproponowac jak zamontowac glosniki w 2107 bo pod polka z tylu jest blacha wiaze sie to z cieciem a nie wiem czy komus bedzie sie to chcialo robic jednym slowem gdzie najlepiej wmontowac glosniki ... myslkalem o kolumnach pod siedzeniami ale sam nie wiem prosze o propozyje

pozdrawiam
  
 
Widze, ze sporo propozycji padlo .... ;] spoko jakos dam rade jak nje ja to serwis...
  
 
Widziałem w tylnej półce...tam są chyba duże koła więc nie trzeba byłoby dużo ciąć. Widziałem w drzwiach zamontowane. Idealny efekt daje też zamontowanie tuby lub dużej kolumny na półce w bagażniku, zaraz za tylnym siedzeniem (no chyba że masz na gaz łade i tam masz butle). Wszystko zalezy od twojej inwencji twórczej. pod siedzeniami bym nie montował !
Ja bym na twoim miejscu wykonał samemu wszystko. Swego czasu kupiłem dwa głośniki Sony Xplod wpakowałem je zamiast seryjnych, na tył dałem dużą kolumne, podłączyłem pod nowe radio Sony i grąło jak ta lala....no ale wszystko wywal;iłem i teraz słucham sobie silnika
pzdr i życzę powodzenia w majstrowaniu
  
 
Zamontuj te głosniki po prostu sam . W 07 mozna je umiescic w tylnej połce po wycieciu otworow innej opcji niw widze oraz w drzwiach przednich. Trzeba wyciac otwory w boczkach oraz podciac taka blache w drzwiach w zaleznosci od wielkosci głosnikow. wszystko zalezy od twojej inwencji tworczej szkoda kasy na serwis.
  
 
Fachowiec, bo wczoraj zalozylem sobie centralny zamek ( pofoba sie .... ;]) proponowal zamontowac w fabrycznych otworach sredniotonowe zaraz nad tym pof szuba gwizdki, noo i niestety lub stety mam ta butle ale Ładna ma taki duzy bagaznik ze i tak bedzie grao lepiej niz glosniki.

Instalacji nie wiem cxy mi sie w to bawic skoro poprowadzenie kabelkoe do wszystkirfo 60 zl

Poxdtseism