[diabel_21] SWAP juz zakończony ale krótka fotorelacja teraz - Strona 2.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
diabel u mnie w profilu masz zdjęcia z takimi nakładkami , ja je zdjąłem i wygląda jak dla mnie lepiej
  
 
postanowilem ze jednak odpuszcze sobie nakladki a dzisiaj normalnie doznalem szoku... z prawej strony podobnie jak przy urwaniu sie kola z lewej zerwala sie szpilka... ale nauczony doswiadczeniem zorientowalem sie za wczasu co moze byc grane i szybko podokrecalem pozostale nakretki... musze powymieniac wszystkie nakretki i szpile chyba... widocznie te sa oslabione ze starosci... a ze lubie szybka jazde, zle mi sie moze skonczyc jezdzac na tych
  
 
Cytat:
2008-01-21 16:07:50, diabel_21 pisze:
postanowilem ze jednak odpuszcze sobie nakladki a dzisiaj normalnie doznalem szoku... z prawej strony podobnie jak przy urwaniu sie kola z lewej zerwala sie szpilka... ale nauczony doswiadczeniem zorientowalem sie za wczasu co moze byc grane i szybko podokrecalem pozostale nakretki... musze powymieniac wszystkie nakretki i szpile chyba... widocznie te sa oslabione ze starosci... a ze lubie szybka jazde, zle mi sie moze skonczyc jezdzac na tych



jak chcesz mam komplet nakrętek z podkładką pływającą

cena 80zł plus przesyłka
  
 
hm... wiesz co umowmy sie po 10tym po wyplacie bylbym zainteresowany Twoja oferta
  
 
Cytat:
2008-01-21 16:27:10, mss pisze:
... plus przesyłka



jaka kurde przesyłka W razie czego w przechowalni na Poleskiej moze poczekac
  
 
Cytat:
2008-01-21 23:39:31, cashy pisze:
jaka kurde przesyłka W razie czego w przechowalni na Poleskiej moze poczekac



to była taka przenośnia