Chrzęsty regulacji kierownicy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, ostatnio mnie olsnilo i postanowilem zlikwidowac piski z regulacji kierownicy, poniewaz moje auto nie ma wspomagania i laczki posiada 185 jest dosc sporo obciazen na kierownice, otoz zdjalem plastikowa oslone z kolumny kierownicy i znalazlem raczke zwalniajaca blokade, jest w niej sruba a z drugiej strony nakretka, przy czym ciezko dostac sie do sruby aby zalozyc kontre, pewnie trzeba zdjac cala deske rozdzielcza?? Moze ktos juz zna problem i prosze o pomoc. Dzieki
  
 
Cytat:
2008-01-13 19:55:02, pavulonstudio pisze:
Witam, ostatnio mnie olsnilo i postanowilem zlikwidowac piski z regulacji kierownicy, poniewaz moje auto nie ma wspomagania i laczki posiada 185 jest dosc sporo obciazen na kierownice, otoz zdjalem plastikowa oslone z kolumny kierownicy i znalazlem raczke zwalniajaca blokade, jest w niej sruba a z drugiej strony nakretka, przy czym ciezko dostac sie do sruby aby zalozyc kontre, pewnie trzeba zdjac cala deske rozdzielcza?? Moze ktos juz zna problem i prosze o pomoc. Dzieki



Chyba nie uda sie uzyskać odpowiedzi, naprawde myslalem, ze jest na to jakis sprytny patent lub klucz... Na razie ciezko mi wpasc na inny pomysl niz sciecie jakiejs nasadki i przewiercenie jej na wylot aby wsadzic kontre
  
 
Ja mam tam nakretke z plastikiem (samokontrujaca) i po skreceniu wszystko jest jak nalezy.
  
 
Cytat:
2008-01-15 18:38:27, Seba pisze:
Ja mam tam nakretke z plastikiem (samokontrujaca) i po skreceniu wszystko jest jak nalezy.



Spoko, ale nie moge wstawic nasadki na srube, bo jest tam ciasno i blokuje tapicera i chodzi mi o to, czy jest jakis klucz lub patent na zlapanie tej sruby , bo nakretke ok spoko zlapie a nie mam pomyslu na to jak zlapac srube, spalilem bezpiecznik od stacyjki i niestety tragedia...
  
 
Ja normalna nasadke tam wsadzilem - moze mam jakies delikatniejsze klucze ?.
  
 
Cytat:
2008-01-16 12:44:07, Seba pisze:
Ja normalna nasadke tam wsadzilem - moze mam jakies delikatniejsze klucze ?.



nie no spoko ale nie moglem tam wcisnac nic, zaraz pojde sie troszke pomeczyc jeszcze. Dzieki
  
 
Cytat:
2008-01-16 12:46:02, pavulonstudio pisze:
nie no spoko ale nie moglem tam wcisnac nic, zaraz pojde sie troszke pomeczyc jeszcze. Dzieki



Niestety standardowa nasada nie pasuje... Kurde co zrobic?
  
 
Cytat:
2008-01-16 13:09:12, pavulonstudio pisze:
Niestety standardowa nasada nie pasuje... Kurde co zrobic?



Duzym trudem osiagnalem cel... Skrecilem mocno.... Petarda trzyma od razu lepiej. Dzieki bardzo
  
 
Cytat:
2008-01-16 15:22:44, pavulonstudio pisze:
Duzym trudem osiagnalem cel... Skrecilem mocno.... Petarda trzyma od razu lepiej. Dzieki bardzo



AAA no i podpowiedz, sruba jest 10, nakretka 13...
  
 
Cytat:
2008-01-16 15:23:29, pavulonstudio pisze:
AAA no i podpowiedz, sruba jest 10, nakretka 13...



Faktycznie,teraz tez mi sie przypomnialo