Lampy RS wolne miejsce na zarówkę?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Jako, że przyjąłem za cel 100% oryginalnej konstrukcji i części -powoli kończą mi się rzeczy do zrobienia. Światła są przed lakierowaniem i wymianą przedniej szyby z częściowo na całkowicie podgrzewaną.
Kiedy postanowiłem kupić Essi natknąłem się na coś takiego: "This Ghia Si model has all the bells and whistles, including 15" wheels, RS2000 front bumper with fog lights, full velour trim, all electrics plus ABS."
Niestety mi nie udało się nabyć wersji z 15"tkami, ale robiąc porządki w komorze silnika, odkryłem że moje przednie reflektory posiadają dwa miejsca na żarówki, podążając tym tropem doszedlem do tego, że muszą być tam zainstalowane H3.
Jednak do czego je podpiąć, do tzw."długich"? A jeśli tak to jakiej mocy żarówek użyć 55 W?

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2008-01-14 19:02:45, tomek_1976 pisze:
Witam Jako, że przyjąłem za cel 100% oryginalnej konstrukcji i części -powoli kończą mi się rzeczy do zrobienia. Światła są przed lakierowaniem i wymianą przedniej szyby z częściowo na całkowicie podgrzewaną. Kiedy postanowiłem kupić Essi natknąłem się na coś takiego: "This Ghia Si model has all the bells and whistles, including 15" wheels, RS2000 front bumper with fog lights, full velour trim, all electrics plus ABS." Niestety mi nie udało się nabyć wersji z 15"tkami, ale robiąc porządki w komorze silnika, odkryłem że moje przednie reflektory posiadają dwa miejsca na żarówki, podążając tym tropem doszedlem do tego, że muszą być tam zainstalowane H3. Jednak do czego je podpiąć, do tzw."długich"? A jeśli tak to jakiej mocy żarówek użyć 55 W? Pozdrawiam



kolego wydaje mnie sie ze H3 to wystepuja tylko w halogenach w zderzaku
  
 
hmm... skoro tak to jaką inną żarówkę tam widzisz?
korzystając z plakatu z żarówkami dostępnego w materiałach klubowych, określiłem ją jaką H3 , może popełniam błąd - w takim razie proszę o sugestie
  
 
Ze zdjec widze,ze masz drogie lampy z RS 2000/xr3i - tak,masz tam dwie zarowki,jedna H4 (zewnetrzna czesc - krotkie/dlugie) a druga (wewnetrzna czesc lampy) no wlasnie nie pamietam ale h1 lub h3 i ona jest od dlugich.
  
 
seba
wydaje mi sie ze H1
  
 
na 100% są to H3 bo sam takie mam i na oryginalnych żarówkach jest napisane H3,ale sam też nie wiem do czego je podłączyć
  
 
czy ja dobrze rozumie? w jednym kloszu mieszczą sie wam 3 zarówy?
  
 
nie w kloszu a lampie tak i mieszczą sie dwie. H4-mijania i H3 dlugie ,co do podłaczenia to jesttego sporo w pytaniach i odpowiedziach
  
 
sorki to są H2 a nie H3 i ja mam 55W, ale można takie kupić na allegro np:
moto.allegro.pl/item296910589_h2_12v_55w_tungsram_promocja_.html
  
 
Cytat:
2008-01-14 21:57:02, slawcek pisze:
sorki to są H2 a nie H3 i ja mam 55W, ale można takie kupić na allegro np: moto.allegro.pl/item296910589_h2_12v_55w_tungsram_promocja_.html


ze jakie????????????????puk puk w czółko to jak to podłaczysz jestes dobry ,powodzenia
  
 
Cytat:
ze jakie????????????????puk puk w czółko to jak to podłaczysz jestes dobry ,powodzenia


słuchaj ja nie jestem złośliwy i nie jeżdżę po ludziach, tylko takie żarówki tam mam włożone.A poza tym umiem czytać
  
 
Cytat:
2008-01-14 22:01:59, slawcek pisze:
słuchaj ja nie jestem złośliwy i nie jeżdżę po ludziach, tylko takie żarówki tam mam włożone.A poza tym umiem czytać


alez zle kolega mnie odebrał i sens mojej wypowiedzi wstawiłem emotkę, i dlaczego od razu ze jezdze po tobie,luzik
po prostu mylisz sie co do tej zarówki
  
 
Cytat:
po prostu mylisz sie co do tej zarówki


a ty dalej swoje, na żarówce napisane jest H2 55W firma TUNGSRAM
  
 
Cytat:
2008-01-14 22:06:13, slawcek pisze:
a ty dalej swoje, na żarówce napisane jest H2 55W firma TUNGSRAM



a czy ty masz takie lampy jak w avatarze? bo jak tak to sprawa jasna
  
 
Cytat:
a czy ty masz takie lampy jak w avatarze? bo jak tak to sprawa jasna


tak
  
 
no to kolega ma moretty wiec tam mamy h2


a rozmowa jest o lampakch rs i tam sa h3 ? tego juz nie wiem
  
 
ja też się zamieszałem ale tak jest dobrze:
w rs'ach są H3
w morettach H2 - i do czego te H2 podłączyć??????????
  
 
Cytat:
2008-01-14 22:19:04, slawcek pisze:
ja też się zamieszałem ale tak jest dobrze: w rs'ach są H3 w morettach H2 - i do czego te H2 podłączyć??????????



tego dokladnie Ci nie powiem podpytaj moze arti31 bo on ma oryginalnie podlaczone ale musisz chyba dorobic troche instalacji ale nie wiem bo moje czekaja na montaz
  
 
Cytat:
2008-01-14 22:19:04, slawcek pisze:
ja też się zamieszałem ale tak jest dobrze: w rs'ach są H3 w morettach H2 - i do czego te H2 podłączyć??????????



do tego samego co RSowe, do dlugich...
  
 
Cytat:
do tego samego co RSowe, do dlugich...


no tak tyle że ja miałem wcześniej normalne światła gdzie św.mijania i długie były w jednej żarówce