Ogrzewanie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam problem takiego typu ze ogrzewanie nie dziala calkowicie :/ cala konsola odpowiadajaca za sterowanie ogrzewaniem nie jest podswietlona :/ wie ktos moze jaki moze byc tego powod...bezpiecznik sprawdzalem jest dobry
  
 
Nawet zimne powietrze nie leci jak nastawisz na zimny strumień
  
 
Witam
Skoro bezpiecznik jest dobry to sprawdź żarówki i złącze przez które podawane jest zasilanie na ten panel. Co mamy rozumiec przez to że ogrzewanie nie działa-masz zimno w kabinie,nie działa nadmuch czy jak??
Pozdrawiam
  
 
No nie dziala calkowicie . Nie dmucha nawet zimne powietrze
  
 
Poszła ścieżka w skrzynce na 98%
A brak podświetlenia na panelu przednim to też przerwana ścieżka. Miałem obydwa przypadki
  
 
Mozna temu cos zaradzic samemu ??
  
 
U mnie wystarczt ło kupno nowych żaroweczek i dziala podswietlenie


[ wiadomość edytowana przez: MacFly dnia 2008-01-08 22:17:02 ]
  
 
Cytat:
2008-01-08 22:13:00, anmar_wroc pisze:
Mozna temu cos zaradzic samemu ??



Jasne, na panel podziała cyna + lutownica
Jeśli chodzi o dmuchawę to skrzynka do przelutowania ponieważ dmuchawa zgubiła napięcie. Ciągniesz + z innego źródła i po problemie
  
 
Napisal bys mniej/wiecej jak to zrobic-gdzie to sie znajduje z gory wielkie dzieki
  
 
najlepiej sie wpiac we wiazke przy skrzynce bezp

zaraz w kabel od wtyczki i podciagnac do niej 12v z innego miejsca naprosciej a kiedys przelutowac skrzynke cała


jak opuscisz skrzynke beziecznikow w dół to masz od gory same wtyczki musialbym sprawdzic ktora to byla i jaki kolorek kabla ale idzie chwilke pogrzebac i znalesc
  
 
Cytat:
2008-01-08 22:20:11, anmar_wroc pisze:
Napisal bys mniej/wiecej jak to zrobic-gdzie to sie znajduje z gory wielkie dzieki



Kolego, nie pisałem o żarówkach bo to jest chyba oczywiste. Jak to nie żarówki to lutujesz ścieżki na panelu, ewentualnie puszczasz napięcie przewodem.

Co do skrzynki, weź + po stacyjce grubszym przewodem i zabezpiecz się dodatkowym bezpiecznikiem. Osobiście brałem + z gniazdka zapalniczki

W razie czego pisz na priv