[SENATOR] Jaki luz zaworow ? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ciekawe co tą dźwigienkę popycha do góry
  
 
Slawekp czy i sie zdaje czy ty twierdzisz ze to jest niehydrauliczne??



Panowie idzmy ustawiac luzy zaworow
kurde tylko jak to zrobic jak nam kasatory niepozwalaja hm.

Wez i sie czlowieku nieosmieszaj
  
 
Witam , Slawekp próbujesz wywołać burzliwą dyskusje twierdząc
"Nie ma mowy o żadnej hydraulice w klawiaturze pokazanej na zdjęciu"

Pozdrawiam Szajba
  
 
Witam
Oj Slawekp slawekp
Pozdro
  
 
Chylę czoła.
Po odpowiednim obrobieniu i obejrzeniu zdjęcia przyznaję rację moim przedmówcom.
Gdy oglądałem zdjęcie przed napisaniem poprzedniego postu było dość niewyraźne.
Po powiększeniu poprzez DV5100 uzyskałem lepszą jakość niż _Grzesiek_ i muszę się przyznać do błędu w ocenie.
Przepraszam, w przyszłości to się nie powtórzy.
Obejrzę kilka razy zanim coś napiszę.
  
 
Każdy się może panowie pomylic jesteśmy tylko ludźmi ,a tam faktycznie jest HYDRAULIKA.
  
 
Witam , Panowie odbiegając od tematu podpowiedzcie mi jak sprawdzić czujniki ABS przy kołach, po lekkim naciśnięciu na hamulec czuje jak ABS się załącza i zapala się kontrolka na tablicy.
I jeszcze jedno pytanie , czy można jakoś wywołać kody usterek ABS zwierając styki A i K w złączu diagnostycznym ?

[ wiadomość edytowana przez: Szajba777 dnia 2008-01-27 10:37:16 ]
  
 
Co do pytania o wywołanie kodu usterek ABS to jest to już nie aktualne ponieważ zgodnie ze sugestiami Omegolota po zapoznaniu się z moim gniazdem diagnostycznym stwierdziłem że nie mam pinu K w złączu diagnostycznym .

Pozdrawiam Szajba
  
 
eh panowie panowie.
Schematy w lapke kompa wydostac spod siedzenia badz z slupka kierowcy (to w starszych wersjach) odpiac wtyczke i zgodnie z tym co tam jest na schemacie zmierzyc opor wszystkich 4 czujek ktory powinien wynosic cirka 1kohm

A kody usterek to jest bujda na resorach taka sama jak to ze omega kiedykolwiek byla wpelni ocynkowana.

A wiec dla wiadomosci wszystkich .

W SENATORZE NIGDY FABRYCZNIE NIE BYLO MOZLIWOSCI ZCZYTANIA USTERKI ABS . ECU ABS NIE OPERUJE SAMODIAGNOSTYKA
  
 
Witam , Senator dzięki za podpowiedz ale szybciej poszło mierzenie każdego czujnika przy kole z kanału , wartości u mnie to 1.49 k ohm. ( padł tylny lewy ).
Co do kodów usterek to informacja zaczerpnięta z pierwszej strony garażu "Los Omegas Bestiales" "DETEKCJA BŁĘDU UKŁADU ABS - OPEL OMEGA A"

Pozdrawiam Szajba
  
 
pewnie ze mozna przy kolach jednak jesli dokonujesz pomiaru we wtyczce kompa to masz obraz obwodu calego a nie tylko wycinka
  
 
Witam
Ludzie mam pytanko ,macie może jakiś sprzwdzony sposób jak rozpoznać " zwalony popychacz" nie rozbierając całej klawiatury?
jakieś własne metody.
Pozdro