[czyczu] Morette i nowy właściciel.... Happy End ? - Strona 16

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-12-01 22:22:01, Seba pisze:
Zawsze masz szanse pokazac nam cos innego

Seba nie chodzi ze ja inaczej robie i kazdy ma tak robic- nie mam tak wogole na mysli. tylko jak sie widzi fajne essy zrobione to krytyka-przewaznie, a tu jak sie nie spojrzy na forum to zderzak rs, maska garby, itd. zdjecia ze spotow?? autka roznia sie tylko kolorem- na pierwszy rzut okiem. to juz troche nie jak tuning/styling tylko jak mania zaczyna wygladac
  
 
Cytat:
2008-12-01 22:25:43, mlody84-07 pisze:
Seba nie chodzi ze ja inaczej robie i kazdy ma tak robic- nie mam tak wogole na mysli. tylko jak sie widzi fajne essy zrobione to krytyka-przewaznie, a tu jak sie nie spojrzy na forum to zderzak rs, maska garby, itd. zdjecia ze spotow?? autka roznia sie tylko kolorem- na pierwszy rzut okiem. to juz troche nie jak tuning/styling tylko jak mania zaczyna wygladac



Ale ja sie przychylam do Ciebie,bo juz wiele aut skomentowalem pozytywnie na ktorych byl laminat - jak jest fajny to jest i tyle,nie wazne z czego zrobiony i jak Fefk to specyficzna wiara i trzeba sie przyzwyczaic,pewnych spraw nie widziec i robic swoje
  
 
Cytat:
2008-12-01 22:05:15, s_damian pisze:
a myslisz ze w jakich ja robie? wejdz do mojego postu i zobacz. maki na ziemi jak w mlynie. zderzak malowany na starym stole. i jest caly. najgorszy wrog to kusz ale zawsze se zleje wszystko woda i mucha nie saiada


Ale chyba w pokoju nie malowaleś A ja chyba nie będę miał wyjścia
  
 
Cytat:
2008-12-01 22:45:27, Seba pisze:
...Fefk to specyficzna wiara i trzeba sie przyzwyczaic,pewnych spraw nie widziec i robic swoje

no coz -ja wlasnie tak robie
ok, koniec z OT!!!!
  
 
Wie ktoś może jaki jest oryginalny kolor tych felg ? Chodzi mi o nazwę/numer/symbol Bo jak narazie to znalazłem spray MOTIP'a kolr stalowy/grafitowy.



Edit:
I jeszcze jedno - czym zmyć klej po ciężarkach Mam rozpuszczalnik do wyrobów chlorokauczukowych i poliwinylowych (chyba nie przekręciłem nazwy ) ale nie daje rady
Klej po listwach idealnie zmył

[ wiadomość edytowana przez: czyczu dnia 2008-12-01 23:19:35 ]
  
 
zyletka, zdrapac
  
 
A spróbuj polać to miejsce z klejem płynem do mycia szyb
Może to głupie ale rozpuszcza klej....
Kiedyś na praktykach naj zwyczajniejszym płynem do szyb myliśmy piec lutowniczy a tam klej lutowniczy jest naprawde mocny (zresztą zobaczcie na pierwszą lepszą plytke drukowaną z przylutowanymi komponentami)
  
 
ten klej jest paskudny.... chyba z 2 godziny męczyłem się zeby zeszło... na przemian płyn do mycia szyb i automax heh
  
 
Cytat:
2008-12-01 21:44:32, kamil76 pisze:
Seba tyle ,że jemu silnik spala olej i lanie syntetyka mija się z celem ,a poza tym on nie ma hydrauliki ino 1.3



Tyle ze jest Olej Fordowski, który jest olejem mineralnym, tak jak i jest tez półsyntetyk i syntetyk
  
 
Cytat:
2008-12-02 12:33:31, Kacper85 pisze:
ten klej jest paskudny.... chyba z 2 godziny męczyłem się zeby zeszło... na przemian płyn do mycia szyb i automax heh


Dzięki - działa
Co prawda zamiast automax'a lecę rozpuszczalnikiem, ale schodzi

Wiecie już coś na temat koloru lakieru ?
Jakiego podkładu oraz lakieru użyć ?
Wszystko musi być w spray'u bo nie mam kompresora
  
 
Cytat:
Wszystko musi być w spray'u bo nie mam kompresora



szczerze? nie mecz sie ze sprayem bo to daremna robota.
  
 
Cytat:
2008-12-03 19:11:19, s_damian pisze:
nie mecz sie ze sprayem bo to daremna robota.


Jak się nie potrafi malować Malowałem już sporo elementów w ten sposób i jest cacy
  
 
jak jest ok to gut
  
 
Melduje że olej wymieniony
Jak spuściłem stary to się załamałem Nie pytajcie ile go tam było
Zalałem Castrol'em 15W40 dokładnie 3,25L - zgodnie z instrukcją obsługi I jest teraz gitarka na szabelce
Przy okazji pięknej pogody (+10 stopni) chciałem wymienić zwrotnice wraz z przegubami bo moje już strzelają nieziemsko
Niestety nie pasują Naładowałem tylko smaru i skręciłem wszystko ponownie Ale nie obyło się bez przekleństw
Pomyliły mi się nakrętki Efekt - zerwany gwint na końcówce drążka kierowniczego i śrubie od sworznia. Naszczęście miałem pod ręką drugą kompletną maglownicę więc szybko odkręciłem końcówkę i wkręciłem do siebie Do wiosny objadę
Efekt końcowy - wymieniony olej i .....zobaczymy czy nie strzelają przeguby


Edit: Dalej strzelają

[ wiadomość edytowana przez: czyczu dnia 2008-12-05 16:50:43 ]
  
 
...dawcy




I tym samym swap bliżej, choć w Nowym Roku może mi się w głowie poprzewracać
  
 
Aż żal na niego patrzeć - takie piękne mk5 z niego było
 
 
Cytat:
2008-12-31 23:53:32, michu07 pisze:
takie piękne mk5 z niego było


Gdyby nie ruda
  
 
Narazie tylko to sie zmienilo
  
 
Powoli kompletuje graty
Progi Zender'a już mam, teraz pora na grill

darmowy hosting obrazków


I oponki Narazie do Mazdy, potem zabaczymy



Jakby ktoś trafił na zderzak tylny Zender'a do MK7 to bardzo prosze o info


Edit:
Byłbym zapomniał, jeszcze uchylane szybki



[ wiadomość edytowana przez: czyczu dnia 2009-04-13 20:54:09 ]
  
 
uważaj na mokrym na tych barumach