[czyczu] Morette i nowy właściciel.... Happy End ? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-02-03 22:48:23, arciek pisze:
witam.gdzie moge szukac rozpórki kielichów do mk7?


Na Allegro nie widziałem - trzeba zaglądać (ja patrze codziennie i jeszcze nie trafiłem). Można przerobić z MKVI ale to Cię pewnie nie interesuje. Ogólnie to ciężko dostać, a jak już się trafi to kosztuje krocie.
  
 
Cytat:
2008-02-03 22:48:23, arciek pisze:
witam.gdzie moge szukac rozpórki kielichów do mk7?



Chyba nie ten wątek, wypadałoby chociaż "sorry za OT" napisać.... A jak kogoś konkretnego chciałeś zapytać to priv Zresztą masz już wątek na ten temat.

PS. OT = off topic, jakby co
  
 
WOJO Strażnik teksasu wszędzie nas dopadnie oczywiście pełny OT
  
 
Żeby nie było że nic się nie dzieje





Tylko nie czepiajcie się radia, prawie trzy miesiące jeździłem bez więc lepsze takie niż w cale - ale bynajmniej oryginalne
W najbliższych dniach zawitają elektryczne szyby - aż się boję ich instalacji Z tym chyba sobie sam nie poradzę, a szkoda - jak coś zrobię sam to nie dość że efekt zadowalający to jeszcze ogromna satysfakcja
  
 
zderzaczek zamiennik? jak pasuje? bo tez zamiezam kupic. gdzie kupiłes? i za jakie pieniazki? ładny masz kolorek deski rozdzielczej, a co do radia mi sie ono podoba do tego fabryczna zmieniarka i mozna jezdzic
  
 
Cytat:
2008-02-05 16:10:09, fryszard pisze:
zderzaczek zamiennik? jak pasuje? bo tez zamiezam kupic. gdzie kupiłes? i za jakie pieniazki?


Zderzak niestety zamiennik, oryginalny troszkę połamałem Spasowanie jest prawie idealne, prawie bo niestety między maską a zderzakiem jest szpara około 1cm, ale tak bardzo to nie wpada w oczy. Koszt 125zł z wysyłką (zderzak bez wzmocnienia) na Allegro od użytkownika "auto-sosulski", polecam gościa bo nawet prezent dostałem a sama przesyłka była wręcz expresowa. Oryginał będzie na przełomie kwietnia, tylko jeszcze muszę kupić progi od XR3i - wyjdzie mi taniej za lakierowanie (jakby co to do malowania idzie zderzak, lusterka, progi i spojler z klapy - coś wyblakły jest).

[ wiadomość edytowana przez: czyczu dnia 2008-02-05 16:23:06 ]
  
 
Pod halogeny miałeś instalacje czy ciągnąłeś ?? jeśli sam robiłeś to co potrzebowałeś bo się zamierzam u siebie zrobić
  
 
tez bede chcial robic szyby w najblizszym czasie...daj znac jak tobie poszlo z nimi masz wiazke oryginalna czy bedzie sam cja prowadzil?

Cytat:
2008-02-05 16:04:25, czyczu pisze: W najbliższych dniach zawitają elektryczne szyby - aż się boję ich instalacji Z tym chyba sobie sam nie poradzę, a szkoda - jak coś zrobię sam to nie dość że efekt zadowalający to jeszcze ogromna satysfakcja

  
 
Do halogenów robiłem osobną instalację bo niestety nie otrzymałem od nikogo z forum schematu oryginalnej instalacji. Co potrzebne ?
Halogeny
Wtyczki do nich
Włącznik halogenów (podwójny)
Przekaźnik (kupiłem w Polmozbycie za 8zł, odpowiednik 541
4 metry przewodu 2x1,5mm
Kilka konektorów i troszkę rurki termokurczliwej
2-3h czasu

Co do elektrycznych szyb to niestety nie mam oryginalnej wiązki i będęmusiał się męczyć z kablami - w sumie to muszę wykonać całą instalację do nich Oby tylko działała

[ wiadomość edytowana przez: czyczu dnia 2008-02-08 17:25:28 ]
  
 
Cytat:
2008-02-05 16:40:17, czyczu pisze:
Do halogenów robiłem osobną instalację bo niestety nie otrzymałem od nikogo z forum schematu oryginalnej instalacji. Co potrzebne ? Halogeny Wtyczki do nich Włącznik halogenów (podwójny) Przekaźnik (kupiłem w Polmozbycie za 8zł, jakiś odpowiednik - numeru już nie pamiętam ale sprawdzę i wpiszę tutaj) 4 metry przewodu 2x1,5mm Kilka konektorów i troszkę rurki termokurczliwej 2-3h czasu


Możesz mi napisać na priv dokładny cały opis, kawałek po kawałku jak to wszystko łączyłeś i montowałeś??
  
 
ja poczytalem na forum jak ta elektryke szyb zrobic to kazdy mowi ze to proste niby i 3-4h i masz zrobione zobaczymy ile
nam to zajmie,hehe...ja narazie musze drugi mechanizm podnoszenie szyby kupic, bo mam na jedna strone tylko
  
 
Cytat:
2008-02-05 16:04:25, czyczu pisze:
Żeby nie było że nic się nie dzieje Tylko nie czepiajcie się radia, prawie trzy miesiące jeździłem bez więc lepsze takie niż w cale - ale bynajmniej oryginalne W najbliższych dniach zawitają elektryczne szyby - aż się boję ich instalacji Z tym chyba sobie sam nie poradzę, a szkoda - jak coś zrobię sam to nie dość że efekt zadowalający to jeszcze ogromna satysfakcja

brewki fee ; no i zrób coś z tym grillem...plaster miodu by się nadał
  
 
Cytat:
2008-02-05 17:11:26, tjmdm pisze:
brewki fee ; no i zrób coś z tym grillem...plaster miodu by się nadał


Nie wszystko naraz, grill będzie mnie kosztował 250zł więc nie mało. Brewki zostają, bo mi się podobają tylko odmalować je muszę.

PS. Nikt nie zauważył braku owiewek na drzwiach/szybach

[ wiadomość edytowana przez: czyczu dnia 2008-02-05 17:32:46 ]

[ wiadomość edytowana przez: czyczu dnia 2008-02-05 17:33:10 ]
  
 
Cytat:
2008-02-05 17:30:44, czyczu pisze:
Nie wszystko naraz, grill będzie mnie kosztował 250zł więc nie mało. Brewki zostają, bo mi się podobają tylko odmalować je muszę. PS. Nikt nie zauważył braku owiewek na drzwiach/szybach [ wiadomość edytowana przez: czyczu dnia 2008-02-05 17:32:46 ] [ wiadomość edytowana przez: czyczu dnia 2008-02-05 17:33:10 ]



to z czego ty bedziesz mail ten grill ze 250zl??
ja takich do mk7 nie widzialem jeszcze
  
 
Cytat:
2008-01-15 11:57:21, czyczu pisze:
- Naklejkę wlewu w takim razie wywalę - Brewki mi się podobalą ale myślę nad bad-lock'em - Zderzak będzie najszybciej wiosną - Lusterka będą pomalowane - Grill będzie z siatki Kamei - Wypełnienie zderzaka jest ale do tego nie zakładałem żeby potem nie męczyć się z przekładaniem do właściwego zderzaka, halogeny mam lecz do tego zderzaczka nie zakłądałem bo ma jakieś dziwne uchwyty - Alusy zostają 14" - silnik niestety słaby i brak wspomagania - Gleba oczywiście w planie, sprzeżyny będą pewnie firmy Jamex

jesli mjuz to bad look... odradzam... lampy gorzej swieca...
grill z siatki... dno...

Sprezynki do seryjnych amorkow? sorry, jak juz to jakies gazowo-olejowe zapodaj i do tego sprezyny...
  
 
Grill
Dodać koszty przesyłki, piwo i 250zł jak nic
  
 
Cytat:
2008-02-05 22:15:42, czyczu pisze:
Grill Dodać koszty przesyłki, piwo i 250zł jak nic




klik

tutaj masz za 150 bodajze...
a w lodzi za 170 chyba
  
 
Wielkie dzięki koniuXR3i, szukałem troszkę po necie ale na tą stronę nie trafiłem, THX
  
 
Cytat:
2008-02-05 16:21:51, czyczu pisze:
(jakby co to do malowania idzie zderzak, lusterka, progi i spojler z klapy - coś wyblakły jest). [ wiadomość edytowana przez: czyczu dnia 2008-02-05 16:23:06 ]



jesli spojler ci wyblakl sproboj przeleciec go pasta lekkoscierna "tempo" np.

moje lusterka "radiant red" byly rozowe - wyblakly, poszly by do malowania gdyby nie kolega z pasta tempo (+150zl do przewalenia ;p)
  
 
Woskowałem i nic - pozostaje jedynie malowanie