Moja starletka 1e-lc ep80 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-02-12 19:11:14, CzapCzap pisze:
ulala, ale zes zapuscil komore



to poprzednik..
i jak okazuje sie silnik jest niewiele lepszej kondycji. nie wiem czy sobie pierscionkow i uszczelniaczy nie wymienie po wakacjach. w weekend spr cisnienie na cylindrach i zobaczymy,ale najbidniej uszczelniacze poszly. co do syfu pod macha juz karcher sie o nia pytal,druciane szczoty i farby z podkladem
  
 
Cytat:
2008-02-12 20:19:20, polakus pisze:
co do syfu pod macha juz karcher sie o nia pytal,druciane szczoty i farby z podkladem



no no bedzie ladnie
  
 
wlasnie dzisiaj wzialem sie za spr cisnienia w cylindrach i wjechalem tez na kanal. znalazlem,jeden wyciek (popuszcza uszczelniacz na polosi),ale i ciekawostke...poprzednik wymienil koncowy tlumik i wcisnal go na szmate na rure od reszty ukladu, normalnie zwatpilem,ze mozna cos takiego zrobic..
  
 
można, czasem jak ludzie dzwonią po jakieś części, i opowiadają co "kowale" są w stanie zrobić ze Starletkami, to się włos na głowie jeży...
  
 
Cytat:
2008-02-12 13:16:13, polakus pisze:
serducho :] poki co jeszcze bez poprawek stylistycznych,ale juz niedlugo zacznie wszystko nabierac rumiencow i kolorow


O kurcze ale brudne to serce ale co ja tam mogę gadać jak w corollce wygląda podobnie
  
 
Cytat:
2008-02-17 14:04:30, madzia_83 pisze:
O kurcze ale brudne to serce ale co ja tam mogę gadać jak w corollce wygląda podobnie



brudne brudne,ale plany sa ambitne czekamy na chwile czasu i brak sneigu
a co do specow to normalnie szkoda gadac
  
 
Cytat:
2008-02-17 14:46:32, polakus pisze:
brudne brudne,ale plany sa ambitne czekamy na chwile czasu i brak sneigu a co do specow to normalnie szkoda gadac

Ja też mam straszny syf w komorze silnika.I też jak ty czekam wiosny żeby zrobić z tym syfem porządek
  
 
powoli powoli do celu..

  
 
btw tego samego dnia umylem carsherem komore :] poprawa niewielka,ale zawsze:]
  
 
Cytat:
2008-06-07 21:55:32, polakus pisze:
btw tego samego dnia umylem carsherem komore :] poprawa niewielka,ale zawsze:]

Fajnie.Ja też zrobiłem porządek mały w komorze ,nie jest to ideał ale zawsze.Zobaczysz na grilowaniu pod Czerskiem
  
 
Cytat:
2008-06-08 08:34:15, Plumoza pisze:
Fajnie.Ja też zrobiłem porządek mały w komorze ,nie jest to ideał ale zawsze.Zobaczysz na grilowaniu pod Czerskiem



3mam za slowo,moze do wyjazdu zrobie jeszcze wydech i progi,bo sie posypaly..
  
 
polakus co tam pod deklem zaworowym czarno ?
Na czym to bylo jezdzone i co ile wymienianiane ?