Toyota "Plumoza" Carina 2.0D rok narodzin AD 1987 (CT 150) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A oto pikawa w mojej Carinie .Na wiosnę planuje mycie silniczka i może jakieś lakierowanko(daleko idące plany
  
 
A to sprawca moich piątkowych kłopotów z przednim lewym hamulcem tłoczysko troszkę sie zatarło i tym samym blokowało hamulec
  
 
Ehh... 2C... i wspomaganie nawet ma... i nowe przewody hamulcowe...

tłoczek lekko przypieczony, ale to zdarza się w tych rocznikach, zwłaszcza, jak ktoś nie wymienia zbyt często płynu hamulcowego

co to za czacha ?

pzdr
  
 
Pisałem niedawno na forum że ludzie z okolic Siedlec są bardzo oszczędni,to co do płynu hamulcowego (był w tym samochodzie do 87 do 2002).Tak więc kupę lat.Został wymieniony w chwili przejęcia samochodziku przez moją osobę,co zresztą zostało poprzedzone pewnym zdarzeniem(DRAMAT).Przy dojeżdzaniu do świateł pękły w trakcie hamowani i to ostrego 3 przewody hamulcowe.Stąd wymienione są wszystkie na nowe(miedziane). A co do czachy,to był kiedyś mój wisiorek przy kluczach.Niestety urwało się mocowanie.A tam gdzie się obecnie znajduje był kiedyś taka jak by to nazwać (izolator),ale znikł ,i trzeba było coś w jego miejsce założyć.Wybór był prosty(czacha)
  
 
Kurcze w porównaniu z serduszkiem w Corollce to to jest ogromne
Czacha pierwsza klasa
  
 
Cytat:
2008-02-18 07:20:59, Plumoza pisze:
Pisałem niedawno na forum że ludzie z okolic Siedlec są bardzo oszczędni



Coś sie tak czepił

A co do tego tłoczka to miałem taką sama robote w starej Camry...ale znalazłem sposób na to zeby działo ok trzeba ostrzej jezdzic i hamulca uzywac ostrzej
  
 
Cytat:
2008-02-18 09:44:27, madzia_83 pisze:
Kurcze w porównaniu z serduszkiem w Corollce to to jest ogromne Czacha pierwsza klasa



wizualnie. z miarką w ręce doznałabyś szoku, podobnego jak ja, rozbierając silnik ze starletki, a potem z mojej Camry

postawiłem obok siebie dwa bloki, jeden od 1.3, drugi od 2.2, i różnica była znikoma... serio
  
 
[quote]
2008-02-18 11:16:58, dziadek_tadeusz pisze:
Coś sie tak czepił Obiecuję że już nie będę się czepiał
  
 
Cytat:
2008-02-18 12:47:41, marcinm pisze:
postawiłem obok siebie dwa bloki, jeden od 1.3, drugi od 2.2, i różnica była znikoma... serio


Tylko moc inna
  
 
No i stało się ,będzie w Cari CB Radio.W poniedziałek odbieram z serwisu swojego dawno nie używanego Presidenta Valeriana.Oj będzie się działo
  
 
Cytat:
2008-03-07 18:49:18, Plumoza pisze:
No i stało się ,będzie w Cari CB Radio.W poniedziałek odbieram z serwisu swojego dawno nie używanego Presidenta Valeriana.Oj będzie się działo



A antenka jaka?
  
 
Cytat:
2008-03-07 19:05:41, dziadek_tadeusz pisze:
A antenka jaka?

Jeszcze nie wiem ale chyba sirio ML145 lub magnumka.
  
 
Cytat:
2008-03-07 19:13:35, Plumoza pisze:
Jeszcze nie wiem ale chyba sirio ML145 lub magnumka.



Ja miałem Midlada ML145 i była ok(ukradli mi) teraz mam tti ML145 i jest lepiej...moze dlatego ze mam radio tti

pzdr