Lampy RS wolne miejsce na zarówkę? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dowiedziałem się sporo o Morettach, złośliwościach lub ich braku - ale odpowiedzi na nurtujące mnie pytania nie dostałem - więc UP
  
 
Powiem Ci tak - ktora jest z kabelkiem?? chyba H3 ,a jesli tak to w lampie jest H1
  
 
W halogenie i długich są H3 a na krótkich sa H4
  
 
Cytat:
2008-01-14 22:38:15, slawcek pisze:
no tak tyle że ja miałem wcześniej normalne światła gdzie św.mijania i długie były w jednej żarówce



ehhh... w takim razie do swiatla szly Ci 3 kabelki - do krotkich, do dlugich i masa... wypinasz kabelek od dlugich, wpinasz go do wewnetrznej lampy w morettach, mase dublujesz i tez podpinasz ja do zarowki od dlugich... i voi'la... do pelni szczescia dioda albo przekaznik, aby krotkie nie gasly po wlaczeniu dlugich, bylo na forum...
  
 
Cytat:
2008-01-15 07:22:04, tomek_1976 pisze:
Dowiedziałem się sporo o Morettach, złośliwościach lub ich braku - ale odpowiedzi na nurtujące mnie pytania nie dostałem - więc UP



zarowki tam siedza H3, podpinasz je do dlugich, odpinajac kabel dlugich od zaroki h4... w sumie to to samo co w poprzednim poscie
  
 
Dziękuję, po 23 postach mam w końcu odpowiedź na moje pytanie.
Może wykonam fotorelację z instalacji i przełożenia kabelka

pozdrawiam
  
 
Cytat:
ehhh... w takim razie do swiatla szly Ci 3 kabelki - do krotkich, do dlugich i masa... wypinasz kabelek od dlugich, wpinasz go do wewnetrznej lampy w morettach, mase dublujesz i tez podpinasz ja do zarowki od dlugich... i voi'la... do pelni szczescia dioda albo przekaznik, aby krotkie nie gasly po wlaczeniu dlugich, bylo na forum...


dzięki zenq

-----------------
#2451

'Jest grill jest zabawa'
'Weźmy się i zróbcie'