Parapety do 2107

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy parapety na drzwi od wewnątrz pasują od PF125? A może od jeszcze jakiegoś innego pojazdu? Czy ktoś się oriętuje? Czy jest coś takiego w sprzedaży? Moje mają już chyba dosyć, są powykruszane od łokcia i jeszcze na około dzyndzli od zamka się rozpadają
  
 
to norma. Nowe praktycznie nie do kupienia, na szrotach wszystkie tak samo zniszczone.
fiatowski chyba powinien pasic, te drzwi sa prawie takie same, jesli idzie o wymiary....
adasdco
 
 
Czyli fiatowskie też nie do kupienia?
  
 
prawde mowiac to sie za nimi nie rozgladalem...
ale sadze, ze wszystkie pekaja w tym samym miejscu....

adasco
 
 
Trzeba zdjąć i iść z tym jako ze wzorem do zdolnego stolarza...Niech zrobi w hebanie, albo w sekwoi. Ładzie to pasuje.
  
 
a potem do tapicera i piękna sprawa )))
  
 
Tapicer to u mnie do foteli się kłania
  
 
Ja sobie właśnie kupiłem w sobotę kompletną przyzwoitą tapicerkę na drzwi od starego kanta. Oczywiście na szrocie - zapłaciłem 50 zł za tapicerkę, parapety i uchwyty. Klaczysław, niezłe parapety da sie dostać, trzeba trochę poszperać - ja trafiłem na drugim szrocie jaki zaliczyłem w poszukiwaniu tychże elementów.
Andrzej
  
 
A ja przyjzalem sie dokładnie moim parapetom i zauważyl 2 malutkie pęknięcia w miejscu gdzie opiera sie "zimny łokiec" No jak na 15 letnia dame nie jest tak najgorzej, a to chyba dlatego, ze przedemna nikt nie trzymał tam łokci
  
 
Mam to samo co Leszek
Pzdr