Spot lublin?? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-09-25 16:40:00, Camelionix pisze:
Siemanko, tez jestem z LBN wiec jest juz nas wiecej Tez bym reflektowal na jakies spotkanko ale wlasnie niewiadomo ja kz czasem praca/studia :/ Pozatym predzej na jakas ustawke delikatna niz jakis spot z wypadem. Takze sledze watek Pzdr



spocik na miejscu wchodzi w gre,nie sadze,ze ktos sie chcialby sie wyrwac dalej. a z chlopakami z cc jest roznie. staly sqad to 3 osoby,ale cos probojemy ruszyc towarzystwo.12 paz na torze sa zawody,sproboje ruszyc ekipe z CC i dam znac co i jak
  
 
a czy w tym skladzie z CC jest moze Kuba ze swoim szarym/srebrnym sportingiem?? :>
  
 
Cytat:
2008-09-26 05:51:22, Camelionix pisze:
a czy w tym skladzie z CC jest moze Kuba ze swoim szarym/srebrnym sportingiem?? :>



nie zrozumielismy sie CC ---> corolla club
ew tak z poza toyoty moge namowic chlopakow z krc klub renault clio
  
 
a widzisz pardon to obczajamy pogode i wrazie co na forum dyskusja , pzdr
  
 
[b]Jako, że pojawiła się inicjatywa spotów miłośników aut japońskich zapraszam wszystkich zainteresowanych na takowe spotkanie, które odbędzie się w niedzielę, 19 października 2008 r. o godz. 19:00 na parkingu przy Globusie.[b/]

ktos chetny?? ja z kolezka z CC bede bankowo. moze nawet wiecej nas sie zjedzie z CC
takze zapraszam. bede srebrnym clio albo zielonym e11 wagonik. jak cos moj numer 660-211-328
zrodlo
  
 
Siemka niemogłem być w ostatnią niedziele ale teraz mam zamiar przybyć & puściłem info na forym Toyta Klub Polska, więc może bedzie więcej Toyek Pzdr i do zobaczenia!
  
 
Siemanko. Byłem dzisiaj na spociku. Frekwencja ponoć wyższa niż ostatnio. Z tego co zauwazylem to najwiecej jest civicow & 323f a z Toyek to ja tylko byłem Cariną & 2 Celiki bodaj.
A tak pytanko boczkiem wogole sa jakies spociki w Lublinie typowo Toyoty i czy jest moze jakis klubik czy cos?

PZDR !
  
 
no a ja niestety bylem kolejny weekend we wroclawiu i nie moglem wpasc rolerem :|
co do spotow w lbn jest nas kilkoro z corollaclub. co jakis czas sie z chlopakami zbieramy pogadac,wiec jak cos moge dawac znac. ogolnie na spotach CC jest niska frekwencja 2-4 os,raptem raz nas zjechalo sie ok 10. nie wiem z kad w lu takie podejscie do sprawy?
  
 
nie wiem jeszcze ile będę miał czasu ale napewno we wtorek jestem w Lublinie
  
 
cos widze temat umarl. musimy podlaczyc sie do spota japan cars fanatics i sie spotkac. najblizszy spot w ten weekend,niestety bede na slasku,wiec nie przyjade ale..
jcf obserwuje temat i dam znac,wiec moze nam sie w koncu uda.
  
 
Cytat:
2008-11-16 20:33:32, Tragbier pisze:
nie wiem jeszcze ile będę miał czasu ale napewno we wtorek jestem w Lublinie



kurde szkoda,ze nie obczajilem Twojego posta,bo siedzialem w domu
  
 
Cytat:
2008-11-20 19:21:43, polakus pisze:
kurde szkoda,ze nie obczajilem Twojego posta,bo siedzialem w domu



Nic sie nie dzieje w ten wtorek też będe w Lublinie tak około 9 rano na kraśnickiej przy szpitalu specjalistycznym , także jak będziesz miał wolne to zawsze można pogawedzić o toyotkach .Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2008-11-20 19:56:38, Tragbier pisze:
Nic sie nie dzieje w ten wtorek też będe w Lublinie tak około 9 rano na kraśnickiej przy szpitalu specjalistycznym , także jak będziesz miał wolne to zawsze można pogawedzić o toyotkach .Pozdrawiam



we wt jeszcze bylem w gliwicach,ale moze nastepnym razem uda sie nam spiknac hehe
  
 
Cytat:
2008-11-26 13:22:37, polakus pisze:
we wt jeszcze bylem w gliwicach,ale moze nastepnym razem uda sie nam spiknac hehe



No może , będe jeszcze 8 grudnia to jest poniedziałek też w tym samym miejscu będe już od 8 rano , pewnie jakieś 2,3 a może 4 godziny będe wolniejszy . to jak coś to pisz to się dogramy .pozdrawiam .
  
 
W sobotę 28 marca Automobilklub Chełmski organizuje Samochodowy RallySprint o Puchary Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Lublinie. Impreza rozpocznie się o godz. 14:00 na Torze Lublin i będzie 4. rundą Mistrzostw Okręgu Lubelskiego w RallySprintach.

zapraszam w imieniu swoim i chlopakow z CC.
  
 
a może się ktoś nowy pojawił na tft z lublina? ekipa corollcowcow zrobila sie dosyc mocna, wiec zapraszam na spoty