Lusterka od MKVII

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam pytanie, kupiłem lusterka manual od MK7 do mojego MK5, kupiłem tez te trójkąty do wewnątrz i postanowiłem załozyć, wszystko pasuje jak ulał jest jedno ale...brakuje jednej częsci bodajże...

czy na ten ze tak nazwę kikut regulacji co wystaje od lusterka jest od góry nakręcany jakiś pierścień zeby się trzymało w tej trójkątnej osłonie??Bo mam tam jakiś gwint a poza tym czegoś brakuje bo jakoś lata tam ta regulacja w środku...

Jesli idzie coś takiego kupić to gdzie, bo już troche szału dosatje z tymi lusterkami...

pozdrawiam
  
 
Hehe. Też miałem taki pomysł, żeby zakładać lustra od mk7 póki nie zobaczyłem, ze ford zrobił kaszanę i duże, czytelne lusterka zamienił na lilipucie
  
 
Tam gdzie masz regulacją powinna być nakrętka plastikowa.
  
 
Cytat:
2008-01-25 09:08:52, przem127 pisze:
Hehe. Też miałem taki pomysł, żeby zakładać lustra od mk7 póki nie zobaczyłem, ze ford zrobił kaszanę i duże, czytelne lusterka zamienił na lilipucie



Zawsze można sobie dorzeźbić takie np. z Ursusa 30-tki. Będą większe albo poszukać z jakiegoś ciągnika siodłowego. A co tam Ford się nie zna, przecież tylko 100 lat doświadczenia posiada.
  
 
Tą nakrętkę kupisz w ASO Forda, koszt ok 1,6zł/szt
  
 
Cytat:
2008-01-25 19:35:28, jerico pisze:
Zawsze można sobie dorzeźbić takie np. z Ursusa 30-tki. Będą większe albo poszukać z jakiegoś ciągnika siodłowego. A co tam Ford się nie zna, przecież tylko 100 lat doświadczenia posiada.



Masz rację. Lepiej mieć gorszą widoczność w czasie jazdy
  
 
Fakt faktem ze MKV ma cudownie przejrzyste lustra gdzie MKVII sie nie umywaja...druga sprawa ze lustra od MKVII sa ładniejsze/nowocześniejsze ale nawet z seryjnymi MkV mi się podobał więcj jak się wkurzę wpatrywaniem w te szkiełka od małego słoika to zamontuje z powrotem stare...

dzięki za podpowiedzi z tymi nakrętkami plastikowymi...