Łada 2107 "89 Jubiler - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hmm, to przykre - ale to na ogol sie zurzywa, a nie pada
Tak to jest, nie serwisuje sie, do poki sie nie zepsuje- a to nie jest dobre.
Moze znajdzie sie kupiec, albo chociaz ktos na czesci przygarnie.
  
 
Ktoś chętny? Fotki dosyć aktualne macie niżej. Do zrobienia tylko rozrusznik. Części wymienione w przeciągu 2ch lat:
chłodnica ma 1.5 roku,alternator rok,gaźnik 8msc,filtry wszystkie nowe,dorzucam rozrząd kompletny,wydech 7msc,świece miesiąc,żarówki(wszystkie),prawa lampa przednia.
GG: 1810930
  
 
Ty do rady startujesz?
  
 
Witam
Cytat:
2008-02-23 00:14:44, Jubilerr pisze:
No i dziś zapadła decyzja - albo do końca miesiąca znajde kupca na siedmiorke albo idzie na żyletki. Mam już dość psucia nerwów przez ten .... samochód, jedno naprawisz to 2gie przestanie działać. Tym razem padł rozrusznik.


Tu się nie ma co obrażać, swoje lata i swój przebieg ma, nie ma siły żeby nie trzeba było czegoś naprawić, pewnie się skończy na wymianie szczotek za 5 zeta w rozrusznku i pochodzi kolejne 20 lat skoro tyle już wymieniłeś lub naprawiłeś to co więcej może się popsuć?.. pod warunkiem że użyłeś nowych częsci przyzwoitej jakośći.
Mi też padł rozrusznik ostatnio we Fiaciorze i się nie obraziłem, tylko naprawiłem, teraz pewnie podziała kolejnych 15 latek
  
 




[ wiadomość edytowana przez: Góral dnia 2008-02-24 09:32:59 ]
[ powód edycji: wypowiedź nie związana z tematem ]
  
 
Cytat:
2008-01-24 20:27:51, emde pisze:



oporzadzeniu pisze się przez "rz" co za debilna zabawA pseudo mundurowych....wykończyłes to auto czy Ci się nie udało tym razem ?
  
 
Paweł o co Ci chodzi i skąd ta antypatia do mojej osoby? poprostu nie mam drukarni pieniędzy i nie stać mnie na tak częste naprawy i na pakowanie kasy. Po za tym,czy mówie ,że kończe przygodę z LKP? i czemu uważasz,że ASG to "debilna zabawA pseudo mundurowych"? Ci pseudo mundurowi nie raz i nie dwa udowdnili,że wiedzą biją o głowe tych "prawdziwych" wojaków, którzy idą do wojska od niechcenia. I wracając do katowania łady...tak stare amortyzatory zostały zakatowane po czym zostały wymienione na nowe.

Edit:
Aha i tak doczytałem "kolejnuy raz wchodzi na forum gośc tylko po to by pozbyć sie auta" -hm...prześledz historię moich postów, czy uważasz,że tylko po to tutaj wchodzę? Szukasz kolejnego konfliktu? Przepraszam, nie ten adres.
Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: Jubilerr dnia 2008-02-24 00:15:38 ]

[ wiadomość edytowana przez: Jubilerr dnia 2008-02-24 00:17:18 ]
  
 
Jaka antypatia???przeciez Cię nie znam zabawa w LKP nie polega na zapisaniu siędo klubu tylko po to by pchnąc lepiej ( znaczy o 100 PLN drożej) auto. Miłej zabawy
sam lubię postrzelać ze strzelby... i nawet nieźle mi to idzie
  
 
Twoje podejrzenia się nie sprawdzają bo kupiec już się prawdopodobnie znalazł Kolega z osiedla, który nie raz i nie dwa pomagał mi ją naprawiać.;] i zapewniam Cie,że nie tylko po to się zapisywałem do klubu ;]
  
 
a o co miałbym Cię podejrzewać??masz w zanadrzu jakąs ladę na kupnie ?
  
 
Tak się chyba składachyba,że z rozrusznikiem będą tylko szczotki, a jak nie to zdradzę tyle,że prawdopodobnie będzie biała...
  
 
I jednak zostaje beżowa,ale w całkiem nowej koncepcji. Czas pokaże
  
 
Normalnie kolorek Twojej 2107 jak i w mojej Czyli sam nie jestem. A tak poza tym to zauważyłem ze jeszcze w mojej okolicy są dwie beżowe, ale chyba ich właściciele tu na forum sie nie pojawili.
  
 
Abstrahując od traktowania Łady (każdy wg mnie ma prawo robić ze swoją własnością, co mu się zywnie podoba, łącznie z dezintegracją tegoż ) -> zainteresowało mnie to ASG (rozumiem, ze to Air Soft Gun -> się tak mądrzę, bo wyggooglałem to sobie, ha, ha ). Jak w toto się bawi (jakieś scenariusze operacji wojskowych pewnie)? Samo broń jest stosunkowo tania, ale taką qlką dostać chyba jest niebezpiecznie, bo można stracić oko... Trzeba stosowac jakieś zabezpieczenia zapewne. Ile taka zabawa na początek kosztuje. I... czy gdzieś qw okolicach Wawy można by spróbować? A moze bitwa na zlocie .
  
 
No fakt,możesz kupić sobie springa (karabin na srpęzyne-musisz naciągać za 40zł) ale co Ci z tego,jeżeli wszyscy latają już z AEG'ami?(karabin na akumulator). Taka broń kosztuje od ok 300zł-5tyś. więc nie wiem czy to tania zabawa W oko nie możesz dostać bo jest obowiązek noszenia ochronnych okularów-bez tego nawet jako obserwator nie zostaniesz wpuszczony na strzelanie. Okolice wawy?Mazowsze to chyba najliczniejszy obszar jeżeli chodzi o liczebność ersoft maniaków
  
 
Bardzo dobrze zrobiłeś, że zostawiłeś Ładną przy sobie !

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
A te pistolce na qlki wprawiane w ruch przez CO2 z naboju (np: http://www.allegro.pl/item328356926_karabinek_co2_crosman_1077_magazynek_i_luneta.html ), to nie podchodzą pod ASG? Jakoś nie qmam tych podziałów, jakiś taki niedzisiejszy jestem... no cóż... wiek...
  
 
Łada reanimowana + nowa tłumik końcowy
a co do karabinu :
W zestawie znajdują się:

Cytat:
- wiatrówka wielostrzałowa na CO2 Crosman 1077
- 1 magazynek 12 strzałowy
- 2 naboje CO2
- luneta 4x20
- 100 sztuk śrutu Diabolo
- zestaw 50 tarcz tekturowych
- 12 miesięczna gwarancja wraz z instrukcją obsługi
- imienna faktura zakupu będąca certyfikatem legalności posiadanej wiatrówki

  
 
nie do konca nowy ten tłumik
  
 
No nie do końca,ale tak powyżej 3tyś obrotów to wyje jak...