Uniden 520xl+wilson little wil_instalacja

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam !niedawno stałem sie uzytkownikiem takiego zestawu -wybór chyba db,jak na nowicjusza Teraz chciałbym zainstalować to radyjko w fordzie mondeo mkII kombi 1.8 16V ,oczywiście chcę zeby to zrobił fachowiec ,ale jak do niego pojade nie chce byc zielony-czytałem sporo na forum ale chce wiedziec ,czy mogę antenę zainstalować w ROGU TYLNEJ CZęSCI DACHU czy lepiej jest na środku.Myślalem zeby z tyłu bo lepiej ja bedzie chować do bagaznika . I druga kwestia czy wilsona trzeba troszkę skracać -jeśli tak to o ile ,np 2,2 cm??
PORADZCIE
pozdrawiam!bayo



[ wiadomość edytowana przez: greg19_8 dnia 2008-01-15 22:21:01 ]
  
 
Czy jest ktoś kto mógłby pomóc
a Jeszcze gdzie zainstalowane macie radio,bo u mnie miedzy tunelem nie wejdzie bo mam Kubły ?
HELP
  
 
Antene mozesz postawic tam gdzie chcesz ale najlepiej będzie pracowac i najnizej sie zestroi na srodku dachu, antene stoimy do miejsca, tzn gdy ją postawisz w innym miejscu w ktorym stała gdy był mierzony SWR, to SWR ulegnie zmianie.
Cięcie anteny, to ostatecznosc robi sie to wtedy, gdy regulacja nie pomaga ( prawie zawsze pomaga ) Jesli o mnie chodzi, to wolałbym ją postawic w innym miejscu, niz ją ciąc
  
 
Wilsona i hustlera czasem trzeba przyciąć a radyjko ja włożyłem do podłokietnika choć można w najczęściej używane w tych autach miejsce-schowek na gąbkę z lewej strony
Pozdrawiam