Dziwne zachowanie essiego

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam


Mam do Was wszystkich posiadaczy essiego nastepujace pytanie a mianowicie moj essi od kad go kupilem dziwnie sie zachowywal, tzn wariowaly mu obroty, zwlaszcza przy chamowaniu, nierowno pracowal, wymienilem mu silniczek krokowy (przeplywomierz byl podmieniany, czyszczona przepustnica) ale problem nie do konca znikl tzn jak jest zimny odpalam go na benzynie i obroty dopoki sie troszke nie nagrzeje wariuja tzn lubia na jakis czas wejsc na 2000 obr a pozniej powoli ale systematycznie spadaja, jak essi jest zimny to lubi go zmulic ale tylko na gazie ale co dziwne to falowanie obortow nie wystepuje na gazie na zimnym silniku. Druga rzecz to taka gdy juz jest wszystko wporzadku i pojezdze nim np w trasie z 2 godziny i wpadne do miasta to obroty na biegu jalowym wariuja od 500 do 900 i gdy go wylacze zostawie na 10 minut i odpale wszystko jest ok, czy ktos mial juz jakis podobny przypadek i czy z nim poradzil
  
 
miałem podobnie i wyczyściłem przepustnice + krokowy + wymieniłem filtry i problem ustąpił
  
 
u mnie to nie pomoglo czy ktos ma jakis inny pomysl??