4 Youngtimer Party - Tor Poznań 29.03

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Automobilklub Wielkopolski - Koło Youngtimer
zaprasza na czwartą już edycję Youngtimer Party


data: 29.03.2008 (sobota)
miejsce: Tor Poznań oczywiście

Tak jak ostatnio będą próby na terenie toru, a na koniec przejazd główną nitką.
Szczegóły dotyczące wpisowego i zgłoszeń pojawią się, mam nadzieję, w najbliższym czasie.


=> Tutaj temat poświęcony III edycji.
Zdjęcia ze strony AW
moje zdjęcia

Madd_Dogg i Poldrive-126 byli już dwa razy i chyba im się podobało Ostatnio był też Horblower swoją Zastavą i nieźle wywijał.
Miło było by zobaczyć więcej Fiatów i pokrewnych w Poznaniu. Kto się wybiera?
  
 
Ja bym sie wybral ale do Poznania daleko... Szkoda ze proba nie jest na glownym torze Zobaczymy blizej marca co i jak.
  
 
Dzięki za podwieszenie tematu.

Niestety nie ma takiej możliwości jak wyścig po całym torze, ale... przejazd (ostatnio były chyba 4 okrążenia) nie oznacza kulania się 40 km/h. Nikt raczej maszyny nie oszczędza. Jest to pewien kompromis możliwy do osiągnięcia z władzami
Jedną z prób będzie na pewno też przejazd pętli kartingowej toru, a tam też można sobie trochę pojeździć.
http://www.youtube.com/watch?v=R8AlkW4Sux8
http://www.youtube.com/watch?v=IzS582Qyg_M

[ wiadomość edytowana przez: janas81 dnia 2008-02-06 13:58:57 ]
  
 
prosze
  
 
Jade jade, myślałem że będzie w połowie marca i sie nie wyrobie bo silnik w proszku, ale jak tak to super
  
 
Już tyle razy chciałem sie pojawić ale zawsze uczelnia. Mam nadzieje że tym razem dam rade. malca z 84r dopuszczą?
  
 
panowie "miejscowi" jest gdzieś tam jakaś 'baza noclegowa'?
  
 
Ja w roli fotografa będe odpowiednim autem niestety nie dysponuje
  
 
Cytat:
2008-02-06 17:35:15, mar125 pisze:
panowie "miejscowi" jest gdzieś tam jakaś 'baza noclegowa'?



Mamy najtańszy w Poznaniu hotel robotniczy, tylko trzeba minimum miesiąc wcześniej rezerwować
Hotel Ilon
  
 
Cytat:
2008-02-06 17:35:15, mar125 pisze:
panowie "miejscowi" jest gdzieś tam jakaś 'baza noclegowa'?



jedziesz ??? bo ja tez sie zastanawiam i to calkiem powaznie nad tym.oczywiscie kantem
  
 
ktos wie czy mnie dopuszcza? Moze to bedzie furious spot

[ wiadomość edytowana przez: jaqo dnia 2008-02-06 18:28:27 ]
  
 
noclegów w poznaniu jest od groma w końcu są targi a jak akurat w ten weekned nie bedzie targów to idzie znaleść dużo miejsc i tanio, a patrząc na ten hotel to nie drogo a zarazem niedaleko toru w sumie

Ja jak poskładam do tego czasu 7 to sie też pokaże, wie ktoś ile było wpisowe na tą imprezke?? ostatnio było 150zł troszke sporo, trzeba zacząć szukać pracy
  
 
Chyba 120zł było, co do dopuszczenia:
kroolik@poczta.onet.pl
- napiszcie do Bartka, on wam powie co i jak albo regulamin wyśle, choć pewnie nie ma jeszcze...
  
 
A czy auto które ma w dowodzie 87 rok produkcji przejdzie??
  
 
Nie mi rozstrzygać, czy ktoś będzie mógł startować, czy nie. Tak jak Madd_Dogg napisał, możecie napisać do Królika. Myślę, że maluch 84, czy kanciak 87 spokojnie mogą startować.
W ostatniej edycji startowało Renault 5, Kadett D, Lada 2107, czy kilka BMW e28, więc jak widać nikt bardzo ortodoksyjnie do sprawy nie podchodził. Nie chodzi o robinie mega-elitarnej imprezy zabytków na zylion, tylko nakreślenie ram imprezy i odsianie niepożądanego elementu

Jaqo, nie wiem co z twoim maluszkiem. Na pucharze Classicauto startowałeś prawda?

Niedługo mam nadzieję "kwatera główna" ogłosi szczegóły i regulamin. Info dajemy ze sporym wyprzedzeniem, ale chyba lepsze to niż na dwa tygodnie przed.

Panowie "kanciarze" przybywać! Może być tylko problem z głośnością wydechu, bo na imprezę będą narzucone ograniczenia głośności, ale jeszcze nikt nie wie jakie dokładnie

[ wiadomość edytowana przez: janas81 dnia 2008-02-06 21:09:12 ]
  
 
no to marcin chyba musi przeprojektować wydech w kańcie
  
 
Yankee ma 2 komplety profesjonalnych wyciszaczy do sportowych układów wydechowych Mar wie jak bardzo skuteczne są
  
 
Cytat:
2008-02-06 20:02:54, Jesion128 pisze:
A czy auto które ma w dowodzie 87 rok produkcji przejdzie??



co sie martwisz, ja mam 90r w dowodzie

A mar to faktycznie bedzie mial problem z głosnoscia hehehe
  
 
Cytat:
2008-02-06 21:40:46, bimber1 pisze:
co sie martwisz, ja mam 90r w dowodzie A mar to faktycznie bedzie mial problem z głosnoscia hehehe



o ile pojade to bk przejdzie,a że potem sie zepsuje i będzie głośny to nie moja wina,chyba mnie nie wywalą
  
 
Cytat:
2008-02-06 22:38:14, mar125 pisze:
o ile pojade to bk przejdzie,a że potem sie zepsuje i będzie głośny to nie moja wina,chyba mnie nie wywalą



wywalą nie wywalą...... niebieskie smerfy stoją na rogu, takie wredne komunistyczne, poznańskie fuj ble