Pomoc w wyborze głośników

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, planuje wymienić głośniki w swoim aucie. Z przodu w drzwiach są fabryczne głośniki i to właśnie je chce wymienić. Z tego co sie zorientowałem wydaje mi się ze musze dokonać wyboru pomiedzy głośnikami Boschmann XLR-6638E a Boschmann R-2630V . Niestety bardzo mi zależy aby te głośniki były jak najtańsze. Radia nie mam za dobrego (jakiś stary blaupunkt) ale planuje je niedługo wymienic. Zaznaczam ze głośniki bedą podpięte tylko pod radio. W przyszłosci moze dokupie jakiś wzmacniacz i tube albo coś w tym stylu. Bardzo prosze o opinie... Czy coś takiego wypali... Zaznaczam, że drzwi bedą najpierw wygłuszone matą bitumiczną i jeszcze bedą dystanse z MDF zamontowane.

[ wiadomość edytowana przez: piotrek89 dnia 2008-01-20 20:56:10 ]
  
 
A może jakieś głosniki firmy Pyle? Sam juz nie wiem... Chce kupić jakis głośniki (2 sztuki) do około 100zł. Bardziej zależy mi na ich mocy niż na jakości dźwięku. Ale też ważne jest to zeby dało sie ich słuchać Musi być w miare mocny bas. Jak juz mówiłem drzwi bedą wygłuszone ;P Bardzo prosze o pomoc...
  
 
a Jaki rozmiar tych głosników?
  
 
No powiem Ci piotrek 89, że lepiej może zostaw te Booschmany. Wiem że są tanie a niby pisze na nich dużo watów itp, ale słuchałem już ich różnych odmian - niektóre lepsze niektóre gorsze. Z drugiej jednak strony za 100zł cudów się nie kupi. Może popatrz jednak za Pyle acha i napisz jaki rozmiar.
Z tego co piszesz w drzwi włożyłeś już sporo kasy - szkoda by było tego nie wykorzystać. Jak byś trochę dołożył i zamontował jakieś Hertze albo Helixy to raczej byś nie pożałował a grały by o niebo lepiej niż Booschmany.

P.s. chcesz żeby to były dwudrożne głośniki? A może jakiśzestaw odseparowany?